Liberaller ve muhafazakarlar arasındaki farkı ve neden birinin diğerinden çok daha başarılı göründüğüne dair görüşüm.. Liberaller, kazanmaya ve maksimum sayıda insanı kazanmaya çalışmaları gerektiği gerçeğini çoktan geride bıraktılar. İnsanları ikna etmek istiyorsanız sosyal medyayı ve normal medyayı kontrol etmeniz gerektiği gerçeğinin çoktan ötesine geçtiler. Bunlar 2 yaşındaki bir çocuğun bile anlayabileceği sağduyulu şeylerdir ve liberaller temel olarak onlara ortak bilgi gibi davranırlar çünkü öyledirler. ama bir muhafazakarla konuştuğunuzda bu temel kavramları bile anlamıyor gibiler. Aslında ikna etmeniz gereken fikir diğer insanların fikirlerinizi desteklemesi için (kişisel olarak destekledikleri sürece önemli olanın bu olduğunu düşünüyor gibi görünüyorlar))

Medyanın önemli olduğu fikrini kavrayamıyorlar ve insanları kontrol etmek ve ikna etmek istiyorsanız medya ve sosyal medya üzerinde kontrol sahibi olmanız gerekiyor. Sadece muhafazakarlar için küçük bir Fringe web sitesinin Facebook Twitter veya youtube gibi büyük bir sosyal medya platformu kadar etkili olmayacağını kavrayamıyorlar.

Cumhuriyetçi Parti’nin on yıllardır genç nesillere hitap etmeye çalışan olaylardan neredeyse vazgeçtiği Boomer.. 40 yıl boyunca Cumhuriyetçi strateji temelde Ortabatı’dan gelen bebek patlamalarına kur yapmaktı ve başka hiç kimse yoktu..

Demokratlar neredeyse tüm zamanlarını yeni nesil seçmenlere hitap etmeye çalışırken harcarken, yeni nesil seçmenlere kur yapmaya çalışmaktan kelimenin tam anlamıyla hiç durmadılar. Komedi şovları çizgi filmlerini kullanmak ve gençlerin ilgi duyacağı pek çok ücretsiz şey vaat etmek.. Cumhuriyetçiler onları bir nevi indirdiler ve tüm Y kuşağı kuşağını sanki onlar önemli değilmiş gibi (ve doğrusu.. onlar önemli değildi))

Ama sorun burada yatıyor gibi görünüyor. Baby boomers Liberal formlara ve liberal tartışma gruplarına baktığınız yeni şeyleri anlayabildiğinizi biliyorum ve aktivistleri memnuniyetle karşılıyorlar. Açık ve motive olan insanları severler. Ve kazanmanın yollarını tartışıyorlar. Açıkça Facebook’a ihtiyacınız olduğu ve açıkçası Twitter’a ihtiyacınız olduğu ve açıkçası haber kaynaklarına ihtiyacınız olduğu ve açıkçası diğer tarafın haber kaynaklarının insanlara ulaşmasını engellemeye çalışmanız gerektiği fikrinin ötesine geçtiler. Diğer insanları size oy vermeye ikna etmeniz gerektiği fikrinin ötesine geçtiler.. ve hedeflerine ulaşmak için stratejilere geçiyorlar.. ama sonra muhafazakar yerlere gidiyorsunuz ve hala bunun gerekli olup olmadığını tartışıyorlar. diğer insanları ikna et. Ve gerçekten Facebook veya Twitter veya kablolu haberler gibi şeylere ihtiyacınız olup olmadığı ve hatta kendi taraflarında sahte haberleri tanıtan satış noktalarının olup olmadığı önemli olup olmadığı… Trump, seçimlerden önce Facebook’taki sansür hakkında hiçbir şey yapmayacağını söyledi. ve seçimini yöneteceğini ve kazanmak için gerçekten sosyal medyaya ihtiyacınız olup olmadığını göreceğini söyledi. (Spoiler: yaptı))

Tecrübelerime göre, esas olarak liberaller ve muhafazakarlar arasındaki farka bakalım. Yaş farkı bir yana, liberaller kazanma konusunda sağduyulu fikirlerin ötesine geçtiler ve muhafazakarlar hala kendi aralarında kazanmanın gerekli olup olmadığını ve gerçekte ne kadar çabalamaları gerektiğini tartışırken gerçekten kazanmak için stratejilere geçtiler.

Author

31 Comments

1. Erzincan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 01-07-2021 21:16:18

2. Siirt dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, şukuladım , emin – 80

3. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 233

4. Bu konu : ” Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun , banu – 131

5. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 07:56:42

6. Bu konu : ” Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki güzel, sağolun , hatice – 273

7. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 06-07-2021 08:49:28

8. Kilis dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sağolun , doruk – 110

9. Bu konu : ” Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , ziya – 300

10. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-07-2021 22:14:16

12. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım 14-07-2021 01:36:45

13. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun 15-07-2021 08:38:17

14. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 180

16. Selamın aleyküm siten valla mükemmel, şukuladım

17. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 144

18. Gürbüz Reply

Slm web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. Bartın dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 474

20. Bu konu : ” Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 435

21. Sinop dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler , hatice – 14

22. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım , ahmet – 144

24. Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-08-2021 22:59:38

25. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

26. Osmaniye dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, saolun , gaye – 398

27. Hakkari dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 29

28. Sivas merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 31-08-2021 19:42:27

29. Düzce merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, saolun 01-09-2021 17:39:30

30. Iğdır dan kimler var. Liberalleri çevrimiçi olarak dinliyorlar ve her zaman dinlemeyi kazanmanın yollarını tartışmaya çalışıyorlar . Slm siteniz vallaha iyi, teşekkürler , Aylin – 329

31. Malatya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 22:45:03

Write A Comment