Ahlaksızlığı aşikar hale getiriyorlar çünkü tamamen yozlaşmış oldukları gerçeğini uyandırmamıza ihtiyaçları var. Liderlerimizden nefret edersek, onları ve artık insanlar için çalışmayan bozuk siyasi sistemleri değiştirmeye daha istekli oluruz. Genel çoğunluğun seveceği gerçekten iyi fikirlere sahip yeni bir liderlik. Başında herkesin genel olarak beğendiği biri olmalı..

Oyunu tam istedikleri gibi oynuyoruz ve buradaki tartışmalarımız planın bir parçası. Artık tüm dünya aşılara karşı ayaklanmak üzereyken, yakında yeni ve daha iyi bir liderlik arayışına gireceğiz. Aşı ve karantinaları teşvik eden ortak düşmanımız nedeniyle dünya şimdi daha fazla birleşiyor.

23 Comments

1. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 255

2. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, saolun , Emine – 31

3. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun , Emine – 492

4. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Tekirdağ dan kimler var. Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. . Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 453

6. Tekirdağ dan kimler var. Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım , banu – 302

7. Sakarya dan kimler var. Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 28

8. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 07:10:54

9. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 283

10. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla iyi, face de paylaştım , hatice – 67

11. Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 02:05:51

12. Adana dan kimler var. Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. . Selam herkese siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 259

13. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Slm web siteniz valla çok iyi, sağolun , Aylin – 356

14. Karabük merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-08-2021 23:27:39

15. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , mehmet – 90

16. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım , Emine – 419

17. Malatya merkezden ben banu. Selam herkese sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 01:37:28

18. Denizli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 13-09-2021 08:32:59

19. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 392

20. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 332

21. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-09-2021 17:09:03

22. Bu konu : ” Liderlerimiz bizi mahvediyor ve uyanmamızı istiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 127

Write A Comment