Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir

“Hala orta sınıf mı yoksa biraz altında mı olmak istiyorsun? Çeneni kapa, yoksa orada çalışacaksın. Dünyanın en zor işlerinden biri için acı verici derecede küçük bir miktar para alacaksın. Aptal ebeveynleriniz din dinine ikna edilerek çok çocuk yapıyorlar, bu nedenle tonlarca kölemiz var, orada kalmak için yüksek binalar inşa ediyoruz ve bazen siz köylüler de gelip orada yaşayabilir ve işyeriniz Eskiden olduğunuz ve bizim ne olduğumuz için işleri içerecek. Ortalama bir insanın evine yakın olacak ve eviniz onlara yeterince yakın olacak, böylece “birleşmiş” olacak ve sahip olmak istediklerinizle sizi karşılaştırabileceksiniz. olamaz. Öyleyse, kapa çeneni, bu şekilde bitmeden “. Bizimki gibi bir liderin zihninde olanın hemen hemen bu olduğunu düşünüyorum.

“Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir” üzerine 14 yorum

1. İzmir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 22:11:09

2. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 23:04:11

Yorum yapın