“Hala orta sınıf mı yoksa biraz altında mı olmak istiyorsun? Çeneni kapa, yoksa orada çalışacaksın. Dünyanın en zor işlerinden biri için acı verici derecede küçük bir miktar para alacaksın. Aptal ebeveynleriniz din dinine ikna edilerek çok çocuk yapıyorlar, bu nedenle tonlarca kölemiz var, orada kalmak için yüksek binalar inşa ediyoruz ve bazen siz köylüler de gelip orada yaşayabilir ve işyeriniz Eskiden olduğunuz ve bizim ne olduğumuz için işleri içerecek. Ortalama bir insanın evine yakın olacak ve eviniz onlara yeterince yakın olacak, böylece “birleşmiş” olacak ve sahip olmak istediklerinizle sizi karşılaştırabileceksiniz. olamaz. Öyleyse, kapa çeneni, bu şekilde bitmeden “. Bizimki gibi bir liderin zihninde olanın hemen hemen bu olduğunu düşünüyorum.

Author

70 Comments

1. İzmir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 22:11:09

2. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

3. Mrb sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Selamlar web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

5. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Iğdır merkezden ben Aylin. Mrb sayfa valla dikkat çekici, saolun 27-09-2020 00:56:18

9. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler

10. Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

11. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

12. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 23:04:11

13. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

15. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

16. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 440

17. Afyon merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 09-11-2020 21:38:30

18. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun

19. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 194

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 389

22. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 10-12-2020 18:06:46

24. Selamlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

25. Rize dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 436

26. Erzurum dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, saolun , ali – 393

27. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar siteniz vallaha iyi, teşekkürler 24-12-2020 17:17:26

28. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 272

29. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 162

30. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, teşekkürler , emin – 139

31. Selam web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

32. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 402

34. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

35. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Selam sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 426

36. Ardahan merkezden ben hatice. Selamlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-01-2021 18:56:29

37. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 342

38. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Merhabalar web siten valla mükemmel, face de paylaştım , ziya – 430

39. Kilis merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 21:43:51

40. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 23

41. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 276

42. Niğde merkezden ben gaye. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 07-02-2021 19:27:44

43. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 307

44. Tokat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım 10-02-2021 19:35:48

45. Erzincan dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 391

46. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-02-2021 08:16:00

47. Selamın aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

48. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım

49. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-03-2021 19:54:21

50. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

51. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 07-03-2021 16:55:01

52. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-03-2021 20:00:53

53. Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

54. Nevşehir dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 356

55. Bilecik dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 223

56. Kahramanmaraş dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 261

57. Kayseri merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-04-2021 09:14:01

58. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

59. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ali – 290

60. Hatay merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım 22-04-2021 09:55:01

61. Van dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 360

62. Erzincan dan kimler var. Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir . Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, saolun , Aylin – 223

63. Bu konu : ” Liderlerimiz kitlelere bir mesaj vermek istediği için altın madenciliği veya inşaat gibi alt uç işler düşük seviyededir ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 220

64. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 05-05-2021 13:06:15

65. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

66. Mrb web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link