‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir.

İtiraf ediyorum, hiç bir şey yok, ama sadece sahip olduğum bir düşünce.

Örneğin: ‘liderleriniz’ evde ve içeride kalın diyor – tersini yapın ve dışarı çıkın. Öte yandan dışarı çık derlerse içeride kalın. Bu insanların büyük olasılıkla alçak niyetleri var. Bu, hükümetin tüm seviyeleri için geçerlidir.

Bunun tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. Dikkatli olun ve nasıl hayatta kalacağınızı da bilin.

“‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir.” üzerine 15 yorum

1. Giresun dan kimler var. ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 67

2. Çorum merkezden ben ali. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım 12-01-2021 07:21:06

3. Bu konu : ” ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 93

4. Kayseri merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 08:23:21

5. Bu konu : ” ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 31

6. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 22:18:14

7. Bu konu : ” ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun , – 238

8. Bu konu : ” ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 163

9. Diyarbakır dan kimler var. ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 391

10. Kırklareli dan kimler var. ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. . Selamlar paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , gaye – 106

11. Karabük dan kimler var. ‘Liderlerinizin’ yapmanızı söylediklerinin tam tersini yapmak genellikle daha iyi sonuç verir. . Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 253

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link