9. Sezon, dizinin prodüksiyonu sırasında ortaya çıkan pandeminin yeni evli çiftleri karantinaya ve yeni evliliklerini orijinal sözleşmelerinden daha uzun süre karantinaya almaya zorlaması nedeniyle MAFS tarihindeki en uzun sezondu. Şovun prodüksiyonu bitirmesi beklenmeden hemen önce karantinanın kötüleşmesi şüpheli görünüyor. Bence MAFS yapımcıları, dizide daha fazla drama ve dolayısıyla daha iyi reytinglere neden olacak ulusal bir pandemiyi yönetmede bir eli vardı.

46 Comments

1. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun 01-07-2021 05:21:44

2. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 429

3. Van dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 160

4. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 13:20:21

5. Düzce merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-07-2021 13:38:20

6. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler 03-07-2021 20:00:21

7. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 106

9. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 06-07-2021 09:16:07

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 67

11. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 358

12. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 123

13. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Mrb sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler 13-07-2021 05:54:20

14. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 144

16. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 384

17. Diyarbakır merkezden ben ali. Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 19-07-2021 00:18:42

18. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun

19. Aksaray merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 12:14:48

20. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 239

21. Şanlıurfa dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Selam herkese sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 254

22. Yozgat dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 233

23. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 441

24. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok güzel, tebrikler , banu – 52

25. Siirt merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 25-07-2021 08:41:48

26. Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

27. Muş merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 31-07-2021 03:13:02

28. Niğde dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Merhaba herkese siteniz vallaha mükemmel, sağolun , emin – 282

29. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha iyi, tebrikler 03-08-2021 03:05:45

30. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

31. Kastamonu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 11:00:11

32. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 324

33. Mersin dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Selam sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 287

34. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 473

35. Hatay dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 267

36. Ankara merkezden ben hatice. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:40:34

37. Tunceli dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 2

38. Sivas dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Merhabalar web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım , banu – 421

39. Van dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, sağolun , emin – 188

40. Trabzon dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Selam siten inanılmaz güzel, şukuladım , mehmet – 178

41. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

42. Batman dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . Slm bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , gaye – 157

43. Bu konu : ” Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 226

44. Amasya merkezden ben hatice. Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 19-09-2021 14:57:13

45. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Lifetime’ın “İlk Görüşte Evli”, COVID-19 Pandemisini Düzenledi . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 330

46. Isparta merkezden ben banu. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, saolun 23-09-2021 23:07:09

Write A Comment