Lin Wood

https://mobile.twitter.com/LLinWood

Herkesin bu tweetleri okuması gerekiyor. Lin Wood öldürülürse videoların yayınlanacağını iddia ediyor.

Bunu durdurmak için interneti kapatmak zorunda kalacaklar.

Hafta sonundan önce büyük bir yanlış bayrak bekleniyor.

Elit insanlara şantaj yaparak çocuklara silah zoruyla tecavüz ettirdiklerini, sonra da çocuğu öldürmeleri gerektiğini iddia ediyor. Boklar mahvoldu.

Neden biri bu iddiayı bu kadar aleni bir şekilde yapsın?

“Lin Wood” üzerine 15 yorum

1. Kilis dan kimler var. Lin Wood . selam arkadaşlar sayfa harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 94

2. Kayseri merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-01-2021 15:03:13

3. Bu konu : ” Lin Wood ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 130

4. Bu konu : ” Lin Wood ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , Hasan – 207

5. Bu konu : ” Lin Wood ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 399

6. Karabük dan kimler var. Lin Wood . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler , memo – 45

7. Bu konu : ” Lin Wood ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 407

8. Elazığ dan kimler var. Lin Wood . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , mehmet – 269

9. Mardin dan kimler var. Lin Wood . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 102

10. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 23-02-2021 02:53:35

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link