[Lin Wood on Telegram:] (https://t.me/s/linwoodspeakstruth)

Hileli Kasım 2020 seçimini geçmedim ve düzeltilene kadar bunu ATAMAYACAĞIM.

Burası Amerika, Venezuela değil. Dürüst bir seçim yapmazsak, HİÇBİR hukuk kuralımız yoktur.

Hukuk mesleğinin bir üyesi olarak 43 yıldır hukukun üstünlüğü için savaştım. Kavgayı bırakma gibi HİÇBİR niyetim yok.

Daha önce söylediğimi duydun. Tekrar soyleyecegim.

Gece sessizce gitmeyeceğim.

Bu ülkenin uyanması ve ışığı yakması gerekiyor.

Lin

Author

10 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Lin Wood: “Hileli Kasım 2020 seçimini bitirmiyorum ve düzeltilinceye kadar üstesinden gelmeyeceğim. Burası Venezuela değil Amerika. Dürüst bir seçim yapmazsak, hukukun üstünlüğümüz YOKTUR” . Merhaba siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 318

2. Edirne merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 16-03-2021 17:26:39

3. Sinop dan kimler var. Lin Wood: “Hileli Kasım 2020 seçimini bitirmiyorum ve düzeltilinceye kadar üstesinden gelmeyeceğim. Burası Venezuela değil Amerika. Dürüst bir seçim yapmazsak, hukukun üstünlüğümüz YOKTUR” . Selam web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 124

4. Bursa merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler 17-03-2021 23:51:14

5. Ordu dan kimler var. Lin Wood: “Hileli Kasım 2020 seçimini bitirmiyorum ve düzeltilinceye kadar üstesinden gelmeyeceğim. Burası Venezuela değil Amerika. Dürüst bir seçim yapmazsak, hukukun üstünlüğümüz YOKTUR” . Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 87

6. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

7. Van merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, saolun 26-03-2021 00:43:59

8. Düzce dan kimler var. Lin Wood: “Hileli Kasım 2020 seçimini bitirmiyorum ve düzeltilinceye kadar üstesinden gelmeyeceğim. Burası Venezuela değil Amerika. Dürüst bir seçim yapmazsak, hukukun üstünlüğümüz YOKTUR” . Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, sağolun , ahmet – 277

9. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-04-2021 01:10:34

10. Zonguldak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-04-2021 22:09:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link