Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli

Sözde acil durum yayınını engelleyecek sözde iPhone güncellemelerinden hiçbir şey gelmedi. Başkan Trump’tan büyük bir mesaj gelmedi. Lin Wood, amacı Cumhuriyetçi partiyi aptal ve çılgın bir görünüme kavuşturmak olan bir yanlış bilgi ajanıdır. Ya o ya da onun “kaynağı” onun guano olmayan bilgisini bir disinfo ajanıdır.

“Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 422

2. Adana merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 16:13:03

3. Kırşehir dan kimler var. Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 50

4. Karaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 17:26:14

5. Zonguldak merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 14-01-2021 20:47:38

6. Bu konu : ” Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli ” çok güzel. Slm sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 217

7. Kayseri dan kimler var. Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli . Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 107

8. Bu konu : ” Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 397

9. Kırşehir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-01-2021 06:14:03

10. Tokat merkezden ben ali. Mrb web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 03:55:43

11. Trabzon dan kimler var. Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli . Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , – 248

12. Bu konu : ” Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 40

13. Bu konu : ” Lin Wood’un pislik dolu olduğunu söylemek güvenli ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun , memo – 57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link