Tamam, videoyu izleyen herkes, her şeyle ilgili bir şeylerin doğru olmadığını biliyor. Myeni açıkça uyuşturucu kullanıyordu. Asyalı kızların tepkisi çok abartılı oldu. Her şeyde ters giden bir şeyler vardı.

İşte etrafta dolaşan popüler bir teori ve ardından benim kendi kişisel teorim.

Popüler teori: Myeni, Asyalı kadınla bir ilişki yaşıyordu. Geçici bir evde kiralıyordu ve kocası yokken buluşmalar yapardı. Myeni bir seans için onunla buluşacaktı ama kocası yanındaydı. Myeni, evin içinde kalabileceği konusunda o kadar ısrar etmişti ki, neler olup bittiğini gerçekten bilmiyordu ve koca içeride göründüğünde nasıl davranacağını bilmiyordu. Ama kadın, beta kocasının önünde oynamak için onu tanımıyormuş gibi davranmak zorunda kaldı. Bu yüzden çıldırdı. Sahte bir aramayla başladı, resmi alamayacak kadar sarhoştu, bu yüzden gerçek bir aramayla tırmandı. Onun tutuklanmasını ya da ölmesini istiyordu – kocasının bu ilişkiyi öğrenmesinin hiçbir yolu yoktu.

Şimdi, teorim. Daha da tuhaflaşıyor. 51 Coelho’daki govindas tapınağının reşit olmayan kızları tımar ettiği ve onları yüksek rütbeli adanmışlar için seks kölesi olarak tuttuğu uzun zamandır bilinmektedir. Bunu şahsen gören biri varsa, bu iğrenç. Kızlardan gelen güçlü pedofil hisleri ve aşırı cinsel davranışlar. Kızları kült faaliyetlerini finanse etmek için zengin ve ünlülere (Myeni gibi) satıyorlar. Beatles’ın batıda Hare Krishna hareketini başlattığını ve bugüne kadar devam eden çocuk kaçakçılığı operasyonlarına derinden dahil olduğunu hatırlayın. Myeni aklını kaçırdı ve kaderin tuhaf bir cilvesiyle aslında yanlış binaya girdi – buranın ergen Lolita’sının onu beklediği tapınak olmasını bekliyordu. Neler olduğunu anlayamadı, o kadar ısrar etti ki oraya ait oldu… Hatta hatırlattı bile… “Sizi tanıyorum çocuklar”. İşin püf noktası şu: Bu iki bina, arka bahçedeki Banyan ağacının hemen altından geçen bir yeraltı tüneli ile birbirine bağlı. O geçici evin kiracıları da kaçakçılık çetesinin bir parçasıydı ve onun akli dengesinin yerinde olmadığını ve MK programından kurtulduğunu ve tüm operasyonu mahvedeceğini biliyorlardı ve sözde devlet görevlileri onu sonlandırmak için çağırdılar, öyle yaptılar.

Nuuanu’da bir sürü gölgeli aktivite oluyor. Mezarlığın yakınında bir sürü siyasi aile ve tuhaf şeyler var. Bu gönderi muhtemelen beni derinden işaretleyecek ama her neyse, şimdi çıktı.

35 Comments

1. Artvin merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanki iyi, tebrikler 01-07-2021 07:31:24

2. selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, teşekkürler

3. Edirne merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun 01-07-2021 13:38:18

4. Kocaeli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım 01-07-2021 16:06:21

5. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 174

6. Sinop dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 398

7. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 378

8. Elazığ merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-07-2021 08:56:07

9. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Muğla dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 27

11. Edirne dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 257

12. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 483

13. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, tebrikler

14. Giresun merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-07-2021 08:37:19

15. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Rize dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 133

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 313

18. Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 08:01:32

19. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 60

20. Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım

21. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 407

22. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler

23. Mersin dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 348

24. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 409

25. Elazığ dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 381

26. Adıyaman merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 14:27:56

27. Yozgat merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 23-08-2021 06:16:42

28. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 235

29. Muş dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 315

30. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 219

31. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Lindani Myeni davasının arkasındaki teorim. ” çok güzel. Slm sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım , hatice – 476

33. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

Write A Comment