Sistematik ırkçılık yok ve beyaz ayrıcalık yok. Bununla birlikte, 1. dünya ayrıcalığı vardır ve 1. dünya Ülkesinde yaşayan herkes ayrıcalıklıdır ve dünyadaki çoğu insandan çok daha iyidir. üzücü olan kısım, genç nesillerin çoğunun bütün gün sadece sızlanıp şikayet etmeleri ve hiçbir iş yapmadan her şeyin kendilerine teslim edilmesini beklemeleri. Şu anda toplumumuzun üzücü hali bu. Belki kıçınızdan kalkın ve inşaat işçisi, çöpçü veya şehir temizlikçisi gibi basit bir iş bulun. Tüm bu işler rahat yaşamak için fazlasıyla para ödüyor ve dünya çapında milyarlarca insan böyle bir şey yapma fırsatı için ölüyor.

Author

66 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun

2. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2020 01:50:16

3. Kocaeli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 15:24:38

4. Rize merkezden ben banu. Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 16-08-2020 23:13:14

5. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler 22-08-2020 05:40:03

6. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

7. Selam sayfanız inan ki çok iyi, face de paylaştım

8. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. Adana merkezden ben ziya. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 08-09-2020 16:43:44

10. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 02:00:04

11. Rize merkezden ben gaye. Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler 18-09-2020 01:35:10

12. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-09-2020 00:06:37

13. Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

14. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun

15. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:17:35

16. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

17. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, tebrikler

18. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun 23-11-2020 22:46:04

19. Selam paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım

20. Karaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım 04-12-2020 22:59:57

21. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . selamun aleyküm web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 362

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 310

23. Bursa dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 40

24. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 09-12-2020 02:08:02

25. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 17:29:13

26. Sivas merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım 11-12-2020 19:59:29

27. Mrb bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım

28. Mersin merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 15-12-2020 23:15:37

29. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 52

31. Aksaray merkezden ben . Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 24-12-2020 04:43:22

32. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

33. Gümüşhane merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-01-2021 14:26:44

34. Bitlis dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 222

35. Trabzon dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Slm sayfa süper ötesi iyi, şukuladım , – 495

36. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

37. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler 19-01-2021 03:09:09

38. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 420

39. Nevşehir dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 215

40. Malatya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sağolun 28-01-2021 05:12:57

41. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, saolun , ali – 467

42. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 394

43. Gaziantep merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 27-02-2021 10:26:59

44. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 27-02-2021 17:39:45

45. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 295

46. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 415

47. Konya merkezden ben Hasan. Selam sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 05:30:23

48. Erzurum merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 16:43:21

49. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

50. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun 20-03-2021 02:33:10

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım , Gürbüz – 254

52. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

53. Kütahya dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, sağolun , doruk – 293

54. Kırıkkale dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 101

55. Muğla merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım 17-04-2021 00:32:33

56. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 161

57. İzmir merkezden ben banu. Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 08:00:25

58. Çankırı dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 231

59. Kocaeli dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun , emin – 241

60. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , ziya – 30

61. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

62. Balıkesir dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 363

63. Kars merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, face de paylaştım 17-05-2021 13:15:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link