Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar.

Sistematik ırkçılık yok ve beyaz ayrıcalık yok. Bununla birlikte, 1. dünya ayrıcalığı vardır ve 1. dünya Ülkesinde yaşayan herkes ayrıcalıklıdır ve dünyadaki çoğu insandan çok daha iyidir. üzücü olan kısım, genç nesillerin çoğunun bütün gün sadece sızlanıp şikayet etmeleri ve hiçbir iş yapmadan her şeyin kendilerine teslim edilmesini beklemeleri. Şu anda toplumumuzun üzücü hali bu. Belki kıçınızdan kalkın ve inşaat işçisi, çöpçü veya şehir temizlikçisi gibi basit bir iş bulun. Tüm bu işler rahat yaşamak için fazlasıyla para ödüyor ve dünya çapında milyarlarca insan böyle bir şey yapma fırsatı için ölüyor.

“Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar.” üzerine 45 yorum

1. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2020 01:50:16

2. Kocaeli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 15:24:38

3. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 02:00:04

4. Yalova merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-09-2020 00:06:37

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:17:35

6. Karaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım 04-12-2020 22:59:57

7. Tokat dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . selamun aleyküm web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 362

8. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 310

9. Bursa dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 40

10. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 09-12-2020 02:08:02

11. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 17:29:13

12. Mersin merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 15-12-2020 23:15:37

13. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 52

14. Gümüşhane merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-01-2021 14:26:44

15. Bitlis dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 222

16. Trabzon dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . Slm sayfa süper ötesi iyi, şukuladım , – 495

17. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler 19-01-2021 03:09:09

18. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 420

19. Nevşehir dan kimler var. Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 215

20. Malatya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sağolun 28-01-2021 05:12:57

21. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, saolun , ali – 467

22. Bu konu : ” Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 394

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link