Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar.

Sistematik ırkçılık yok ve beyaz ayrıcalık yok. Bununla birlikte, 1. dünya ayrıcalığı vardır ve 1. dünya Ülkesinde yaşayan herkes ayrıcalıklıdır ve dünyadaki çoğu insandan çok daha iyidir. üzücü olan kısım, genç nesillerin çoğunun bütün gün sadece sızlanıp şikayet etmeleri ve hiçbir iş yapmadan her şeyin kendilerine teslim edilmesini beklemeleri. Şu anda toplumumuzun üzücü hali bu. Belki kıçınızdan kalkın ve inşaat işçisi, çöpçü veya şehir temizlikçisi gibi basit bir iş bulun. Tüm bu işler rahat yaşamak için fazlasıyla para ödüyor ve dünya çapında milyarlarca insan böyle bir şey yapma fırsatı için ölüyor.

“Liseden mezun olmak kadar basit bir şey yaparsanız, bir şantiyede genel işçi gibi basit bir işte çalışabilir ve bir ev satın almak ve yiyecek ve içeceklerle dolu dolu bir buzdolabına sahip olmak için yeterli para kazanabilirsiniz. Bu şımarık veletler için çok zor bu yüzden “tazminat” istiyorlar ve şikayet ediyorlar.” üzerine 16 yorum

1. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2020 01:50:16

2. Kocaeli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 15:24:38

3. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 02:00:04

4. Yalova merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-09-2020 00:06:37

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:17:35

Yorum yapın