Pozisyon jab propagandası, Irak işgali öncesi seviyelerdir. Tabii ki bunların hepsi bir böl ve yönet planı. her şey her zaman bu pisliklerde olduğu gibi ama özellikle pozisyon aşısı olan grupla anlaşmalarda büyük bir artış fark ettim. Orada agurements biraz otistik diyebilirim. mantık veya gerçek yok sadece normal ana akım medya at gübresi. Şimdi soruma gelelim, bu özel gruptaki bu insanların, %99.8 hayatta kalma oranına sahip bir virüs için vücuduma bilinmeyen bir madde enjekte etmemi istemeleri neden bu kadar önemli. Aşıların tarihinden bahsetmiyorum bile ve bu tekel şirketlerini sorumlu tutamazsınız, bu 90’larda kanunla imzalandı. Kahrolası salaklar, sosyal medyadaki sikik fonook’larda bok yemek yerine biraz okuyor

Author

63 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 161

3. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 128

4. Bursa merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 22-07-2021 16:40:59

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 241

6. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Mrb bu web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 487

7. Kayseri dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 318

8. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun , hatice – 258

9. Selam herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 271

12. Amasya dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , ahmet – 191

13. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sağolun

15. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan harbiden mükemmel, sağolun 22-07-2021 16:56:07

16. Siirt dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 89

17. Mersin dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 493

18. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Selam sayfa valla çok iyi, şukuladım , memo – 253

19. Şanlıurfa dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Mrb sayfa vallaha iyi, face de paylaştım , doruk – 178

20. Kars dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Mrb web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 264

21. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, saolun , emin – 62

22. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 17:13:45

23. Sivas merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-07-2021 17:14:55

24. Ardahan dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 353

25. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, sağolun 22-07-2021 17:18:53

26. Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Yozgat merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-07-2021 17:20:23

28. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

29. Kırklareli merkezden ben ali. Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 22-07-2021 17:21:18

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 435

31. Tokat merkezden ben gaye. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-07-2021 17:25:33

32. İstanbul dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . selamun aleyküm siten valla çok güzel, saolun , Aylin – 477

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Mrb sayfan inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 412

34. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım , memo – 81

35. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

36. Adıyaman merkezden ben hatice. Mrb siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 22-07-2021 18:02:44

37. Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım 23-07-2021 03:59:09

38. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

39. Van dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, teşekkürler , Hasan – 426

40. Siirt dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , gaye – 294

41. Osmaniye dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Selam siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , memo – 337

42. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

43. Van dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 234

44. Tunceli merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 16:08:51

45. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

46. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 174

47. Manisa merkezden ben Hasan. Selamlar siten süper ötesi güzel, saolun 15-08-2021 20:15:16

48. Mersin dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Selam siteniz süper ötesi güzel, sağolun , ali – 190

49. Tunceli merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler 18-08-2021 13:19:04

50. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , memo – 465

51. Selamlar web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

52. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 23-08-2021 09:03:36

53. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 331

54. Bu konu : ” Listelerden aşı propagandası. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 128

55. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım

56. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

57. Konya merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 13-09-2021 17:54:08

58. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

59. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

60. Hatay dan kimler var. Listelerden aşı propagandası. . Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 300

Write A Comment