SS: Gerçekten askerlerimizin tüm bu yasadışı emirleri reddetmeye başlamasına ihtiyacımız var. Ama bence hepsi ne olursa olsun HERHANGİ BİR “yasal” emri takip edecek korkaklar. Ne kadar kötü olursa olsun, kötülüğün güçlerine çoktan katıldılar ve sonsuza dek tüm kirli işleri yapacaklar. O zaman cehennemde çürümelisin

Joe Xiden bir EO saldırısında, birliklerimiz bir seçimi çalan bir suçlu yerine anayasayı onaylayana kadar gittikçe daha da kararacak gibi görünüyor.

Hereistheevidence.com

evet seçim AÇIKÇA çalındı, böylelikle birliklerimiz tüm bu korkunç şeylerin karmik borcunu üstlendi. EO aracılığıyla çocuklarınıza el koyma emri verildiğinde ölüm karantina kampları, tereddüt olacağını gerçekten düşünen var mı?

Birliklerimiz kötülükleri için karmik borç alırken, sahtekarlara sonsuz para için boş bir çek verildi. Yakalanacaklar ve hepimizi ölüm kamplarına koyacaklar, sadece birliklerimiz bizi kurtarabilir, bu yüzden FUCKED’iz

Bir dahaki sefere bir refah kraliçesinin askeri indirim talep ettiğini gördüğünüzde bunu aklınızda bulundurun.

Author

42 Comments

1. Denizli dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Mrb sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 408

2. Kars merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-02-2021 18:43:01

3. Antalya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-02-2021 20:52:04

4. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 120

6. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 100

7. Kilis dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 60

8. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 183

9. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, sağolun , banu – 374

10. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 17-02-2021 17:02:13

11. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım 17-02-2021 17:25:19

12. Çankırı merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 17-02-2021 17:25:50

13. Isparta dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Selamlar sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 203

14. Çorum merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun 25-02-2021 10:32:39

15. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla güzel, teşekkürler , ali – 183

16. Batman dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, şukuladım , mehmet – 468

17. Gaziantep dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 412

18. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

19. Mrb web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, saolun

21. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , ziya – 130

22. Ardahan dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Merhaba web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım , Emine – 212

23. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

24. Rize merkezden ben ali. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 30-04-2021 20:37:09

25. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-05-2021 23:55:55

26. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 307

27. Muğla dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Merhabalar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 409

28. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 226

29. Eskişehir merkezden ben . Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-06-2021 03:46:19

30. Van merkezden ben gaye. Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 06:58:13

31. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler 04-07-2021 22:16:24

32. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

33. Kocaeli dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 90

34. Şanlıurfa dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , ali – 374

35. Rize merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 18-07-2021 09:32:23

36. Samsun merkezden ben mehmet. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-07-2021 10:04:06

37. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 486

38. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 350

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link