Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu?

SS: Gerçekten askerlerimizin tüm bu yasadışı emirleri reddetmeye başlamasına ihtiyacımız var. Ama bence hepsi ne olursa olsun HERHANGİ BİR “yasal” emri takip edecek korkaklar. Ne kadar kötü olursa olsun, kötülüğün güçlerine çoktan katıldılar ve sonsuza dek tüm kirli işleri yapacaklar. O zaman cehennemde çürümelisin

Joe Xiden bir EO saldırısında, birliklerimiz bir seçimi çalan bir suçlu yerine anayasayı onaylayana kadar gittikçe daha da kararacak gibi görünüyor.

Hereistheevidence.com

evet seçim AÇIKÇA çalındı, böylelikle birliklerimiz tüm bu korkunç şeylerin karmik borcunu üstlendi. EO aracılığıyla çocuklarınıza el koyma emri verildiğinde ölüm karantina kampları, tereddüt olacağını gerçekten düşünen var mı?

Birliklerimiz kötülükleri için karmik borç alırken, sahtekarlara sonsuz para için boş bir çek verildi. Yakalanacaklar ve hepimizi ölüm kamplarına koyacaklar, sadece birliklerimiz bizi kurtarabilir, bu yüzden FUCKED’iz

Bir dahaki sefere bir refah kraliçesinin askeri indirim talep ettiğini gördüğünüzde bunu aklınızda bulundurun.

“Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu?” üzerine 14 yorum

1. Denizli dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Mrb sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 408

2. Antalya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-02-2021 20:52:04

3. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 120

4. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 100

5. Kilis dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 60

6. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 183

7. Bu konu : ” Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, sağolun , banu – 374

8. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 17-02-2021 17:02:13

9. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım 17-02-2021 17:25:19

10. Çankırı merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 17-02-2021 17:25:50

11. Isparta dan kimler var. Listeye alınmayanlara ait tüm çocukların derhal infaz edileceği bir icra emri olsaydı, başka herhangi biri, yasal bir emre itaatsizlik etmeden önce askerlerin% 100’ünün çocuğunuzu soğukkanlılıkla öldüreceğini düşünüyor mu? . Selamlar sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 203

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link