Tamam, çocukluğumdan eski bir müzik dinliyordum ve video partisi rock marşında Red foo’nun 2 danstan t adımından ve tanıdık gelen One Tootsie’den bahsettiğini gördüm, bu yüzden baktım ve Drake Tootsie’nin o şarkısının slayt olduğunu buldum. ortaya çıkan tek şey ve bu yüzden internette dolaşarak 3 saat aradım ve Tootsie slayt için başka bir adın Tootsie olduğunu buldum. Ama olay şu ki, yıllar sonra parti rock marşı çıkmadı, dans icat edilmeden yıllar önce bir şarkıda neden bahsedildi.

35 Comments

1. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ziya – 31

2. Diyarbakır dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 365

3. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki güzel, tebrikler , emin – 466

5. Kahramanmaraş dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 166

6. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 249

7. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

8. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 100

9. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 28

10. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 97

11. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, saolun 06-07-2021 13:27:50

12. Bilecik merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten vallaha hayran edici, teşekkürler 06-07-2021 13:30:12

13. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler

14. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden iyi, sağolun , doruk – 361

15. Adıyaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 15-07-2021 08:36:04

16. Ankara merkezden ben emin. Slm web sitesi vallaha çok güzel, saolun 17-07-2021 14:07:55

17. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 21-07-2021 20:36:14

18. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 455

19. Sakarya dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Slm siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , ahmet – 87

20. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 25

21. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , memo – 136

22. Şanlıurfa merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 22-08-2021 21:18:11

23. Çorum dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 296

24. Sinop dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 81

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 296

26. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

27. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 11

28. Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

29. Isparta merkezden ben doruk. Mrb web siten inanki çok iyi, saolun 01-09-2021 17:42:43

30. Aksaray merkezden ben . Slm sayfanız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 00:45:12

31. Bu konu : ” lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 329

32. Bartın dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 497

33. Siirt dan kimler var. lmfao parti rock marşı Tootsie slayt komplosu . Slm web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 166

34. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

35. Mersin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 26-09-2021 23:47:53

Write A Comment