Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim?

Dinle, bu denizaltıyı seviyorum ve tüm endişelerimiz meşru ama Tanrı kahretsin, can sıkıcı. Modlara bir şey önerebilir miyim?

Her Çarşamba, siyasetten, pedofillerden, tecavüzcülerden ya da bu türden herhangi bir şeyden bahsetmediğimiz ve sadece bu başlıkta özellikle saçma komplo teorilerinden bahsetmediğimiz bir Tuhaf Çarşamba komplo teorisi dizisi var.

RadioShack’in bir mafya cephesi olması ya da Koca Ayak’ın genetiği değiştirilmiş kaçmış bir asker olması gibi bir şey. O şeyleri okumayı seviyorum, hem ilginç hem de eğlenceli. Bu denizaltına başlangıçta 2011 gibi bir zamanda ya da dünya sona ermeden önceki yıla katılmamın tek nedeni buydu ve hepimiz Cehennemle sınırlı kaldık.

“Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim?” üzerine 18 yorum

1. Uşak merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 19-08-2020 14:38:29

2. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 21:46:09

3. Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, saolun 02-10-2020 11:21:39

4. Gümüşhane merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, saolun 07-10-2020 09:15:32

Yorum yapın