Dinle, bu denizaltıyı seviyorum ve tüm endişelerimiz meşru ama Tanrı kahretsin, can sıkıcı. Modlara bir şey önerebilir miyim?

Her Çarşamba, siyasetten, pedofillerden, tecavüzcülerden ya da bu türden herhangi bir şeyden bahsetmediğimiz ve sadece bu başlıkta özellikle saçma komplo teorilerinden bahsetmediğimiz bir Tuhaf Çarşamba komplo teorisi dizisi var.

RadioShack’in bir mafya cephesi olması ya da Koca Ayak’ın genetiği değiştirilmiş kaçmış bir asker olması gibi bir şey. O şeyleri okumayı seviyorum, hem ilginç hem de eğlenceli. Bu denizaltına başlangıçta 2011 gibi bir zamanda ya da dünya sona ermeden önceki yıla katılmamın tek nedeni buydu ve hepimiz Cehennemle sınırlı kaldık.

Author

81 Comments

1. Uşak merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 19-08-2020 14:38:29

2. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, twitter da paylaştım 19-08-2020 16:27:45

3. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-08-2020 16:53:15

4. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 21:46:09

5. Tokat merkezden ben gaye. Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-08-2020 23:43:28

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

7. Selamlar paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

8. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler

9. Bitlis merkezden ben banu. Mrb siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 27-08-2020 14:46:24

10. Gaziantep merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım 31-08-2020 13:44:30

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım

12. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Merhabalar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

15. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, saolun 02-10-2020 11:21:39

17. Gümüşhane merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, saolun 07-10-2020 09:15:32

18. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , hatice – 493

19. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki mükemmel, şukuladım , Emine – 447

20. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 72

21. Batman dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 127

22. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 97

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 315

24. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 8

26. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 373

27. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 288

28. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 148

29. Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

30. Ordu dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 272

31. Hatay dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 76

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 346

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, saolun , elif yılmaz – 26

34. Denizli dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 76

35. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 215

36. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, sağolun , banu – 36

37. Erzurum dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler , ali – 407

38. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 224

39. Muş dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 461

40. Bayburt dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 348

41. Antalya dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler , – 423

42. Sakarya dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 320

43. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

44. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

45. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 430

46. Çankırı merkezden ben Aylin. Mrb sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım 07-03-2021 16:58:29

47. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 156

48. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun , mehmet – 345

49. Karabük dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Mrb sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım , emin – 308

50. Düzce dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Selamlar paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 134

51. Selam siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

52. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 390

53. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 42

54. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

55. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 205

56. Aydın dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 300

57. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, saolun , Hasan – 302

58. Bingöl dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 124

59. Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

60. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

61. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Merhabalar web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 437

62. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 98

63. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 35

64. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 167

65. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

66. Erzurum merkezden ben hatice. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-06-2021 19:54:34

67. Bursa dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 243

68. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 128

69. Batman dan kimler var. Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? . Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 270

70. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 385

71. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam siten harbiden iyi, tebrikler 07-07-2021 21:32:25

72. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sağolun , mehmet – 292

73. Aydın merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 17-07-2021 13:39:25

74. Bu konu : ” Loch Mess Monster ve Bigfoot hakkındaki çılgın teorileri okumak için nereye gidebilirim? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 69

75. İzmir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-07-2021 08:58:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link