Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi?

Yanlış, orada bizim için! KAMU, sen ve ben! Yorumlarımda tartışan aptallar, hâlâ hükümetin bizimle ilgilendiğini düşünüyor 😂

Size 600 dolar göndermek bile istemediler.

Bu exec emirleri değil ve asla onlar için değiliz, özgürlüğümüzün daha az gücüne sahip olmamız için.

Biden’ın ofiste olmasının nedeninin farklı olduğunu düşünen ve pedolar bize ne yapmamız gerektiğini düşündüklerini söylüyor.

This Post Has 17 Comments

1. emin

merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

2. doruk

Bu konu : ” Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 59

3. Gürbüz

Bu konu : ” Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 109

4. doruk

Kars dan kimler var. Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi? . merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 408

5. Gürbüz

Kocaeli dan kimler var. Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi? . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 495

6. ziya

Van merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-02-2021 06:22:15

7. Anonim

Bu konu : ” Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 445

8. Gürbüz

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 03-02-2021 17:51:22

9. gaye

Kütahya merkezden ben gaye. Selam herkese web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 03:58:24

10. ali

İzmir merkezden ben ali. Merhaba sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 07-03-2021 15:29:39

11. Emine

Mersin merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 10-03-2021 18:49:22

12. memo

Kilis merkezden ben memo. Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 13-03-2021 16:24:57

13. ahmet

Denizli dan kimler var. Lol .. Sizce bu yürütme emirleri, görevdeki insanlar dahil herkes için mi? . Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 129

14. memo

Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. mehmet

Sakarya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 12:07:44

16. Emine

Slm web siten süper ötesi çok iyi, sağolun

17. memo

Diyarbakır merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 10-04-2021 04:21:42

Bir cevap yazın