Jeffrey Epstein bir 727’ye sahipti

“The ‘Lolita Express ‘ tarafından kullanılan özel bir uçaktı Jeffrey Epstein misafirleri cömert partilere uçurmak; Gazeteler buna ‘Lolita Express’ adını verdi.[1] Uçak, görünüşe göre 727-31 (bir TWA modeli) olarak başlayan ve muhtemelen daha sonra bir Super 27’ye yükseltilen bir 727-200.[2][3] İç mekan özeldi.[4][5] Avukatlarının yaptığı mahkeme dosyalarına göre uçağı, tutuklanmasından kısa bir süre önce Haziran 2019’da sattı.[6]

-Wikispooks.com

Kuyruk numarasından söz edilmiyor (temelde bir uçak plakası).

Numarayı hariç tutmak için tüm resimler fotoğraf alışverişi yapılmış gibi görünüyor. Ya da fotoğrafların çekildiği açıdan görünmüyor mu?

Ben bir pilotum ve uçakta bu kadar açılardan görünmemesi garip. Alışveriş olduğuna dair şüphelerimi ateşleyen şey buydu …

Her neyse, kuyruk numarasını biliyorsanız, lütfen bir yorum yazın. Tüm senaryo hakkında daha fazla bilgi edinmenin ilginç bir yolu olacağını düşünüyorum.

Author

115 Comments

1. Sivas merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, tebrikler 17-09-2020 04:44:16

2. Kastamonu merkezden ben gaye. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 09:34:55

3. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun 17-09-2020 10:51:58

4. Denizli merkezden ben Emine. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, saolun 20-09-2020 22:48:43

5. Balıkesir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 25-09-2020 17:07:28

6. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

7. Bolu merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 09:21:20

8. Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

10. Sakarya merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım 04-10-2020 15:33:02

11. Malatya merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-10-2020 09:08:33

12. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selam sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 340

14. Kastamonu dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamlar bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , banu – 229

15. Burdur dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 103

16. Artvin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-11-2020 05:40:58

17. Şanlıurfa dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Slm siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 390

18. Niğde merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun 23-11-2020 21:54:14

19. Kocaeli dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 251

20. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 271

21. Elazığ merkezden ben . Mrb sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:09:44

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 242

23. Bolu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-12-2020 15:22:15

24. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

25. Gaziantep merkezden ben gaye. Selam sayfan ciddiyim iyi, sağolun 24-12-2020 04:25:25

26. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 496

27. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 248

28. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun , – 301

29. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Kastamonu merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-01-2021 03:57:32

32. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

33. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 420

34. Tunceli merkezden ben gaye. Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 11-01-2021 20:46:50

35. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 153

36. Çorum merkezden ben Emine. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, şukuladım 12-01-2021 15:45:14

37. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, sağolun 12-01-2021 15:59:15

38. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 17:26:41

39. Gümüşhane dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamın aleyküm web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 248

40. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, saolun , elif yılmaz – 167

41. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 473

42. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 23

43. Gaziantep dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Merhabalar siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 82

44. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım , – 431

45. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, saolun

46. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

47. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 318

48. selam arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, sağolun

49. Afyon merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, saolun 18-02-2021 12:02:53

50. Selam herkese siteniz harbiden güzel, teşekkürler

51. Konya dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , memo – 54

52. Denizli dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, tebrikler , ziya – 3

53. Bayburt dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 189

54. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-03-2021 01:50:44

55. Kırıkkale dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 327

56. Şırnak merkezden ben hatice. Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 04-03-2021 17:03:35

57. Çorum dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 389

58. Merhaba web siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım

59. Kars dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selam sayfa valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 204

60. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 123

61. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 63

62. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba siten cidden dikkat çekici, tebrikler 10-03-2021 07:58:13

63. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla mükemmel, şukuladım , ali – 254

64. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 344

65. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 467

66. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 405

67. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 13-03-2021 21:50:54

68. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 16:14:45

69. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 08:07:12

70. selamun aleyküm paylaşımın inan ki güzel, sağolun

71. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 318

72. Nevşehir dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Mrb paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 442

73. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, sağolun , hatice – 8

74. Uşak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-03-2021 01:16:49

75. Kilis dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , hatice – 473

76. Mersin dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamlar web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 392

77. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden güzel, saolun , – 235

78. Manisa dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Merhaba sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 257

79. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 239

80. Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, tebrikler

81. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 23:16:39

82. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, saolun

83. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

84. Malatya dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 23

85. Elazığ dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 434

86. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 333

87. Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, saolun

88. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 127

89. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 304

90. Yalova merkezden ben banu. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 01-06-2021 04:44:53

91. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 340

92. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun

93. Elazığ merkezden ben mehmet. Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 00:18:33

94. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 251

95. Van dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 115

96. Erzincan dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 183

97. Hatay dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Merhaba paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 281

98. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , banu – 398

99. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 373

100. Gaziantep dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 31

101. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 177

102. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım , mehmet – 354

103. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 305

104. Batman dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selam siten harbiden hayran edici, saolun , gaye – 59

105. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler

106. Afyon dan kimler var. Lolita Express’in “kuyruk numarası” . Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 161

107. Bu konu : ” Lolita Express’in “kuyruk numarası” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 352

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link