İngiltere düştü. Gelen Covid Pasaportları, konuştuğum ve ‘çifte takılmadığımı’ ve olmak istemediğimi söylediğim herkes şok olmuş görünüyor ve geriliyor. Buna iş arkadaşlarım da dahil ve yakında işim benden aşı kanıtı isteyecek ya da benim için iş yok.

Görünen o ki, korkunç sicilleri olan şirketlerden aceleye getirilmiş bir aşının uzun vadeli etkilerini bekleyip görmek istemem bir bahane değil, ‘düşük riskli’ olduğum gerçeği de değil. Yüzde 90’ı hala dükkanlarda maske takıyor. Her şey tam bir delilik, ne yazık ki, artık bir ‘ben dürttüm, sen de yapmalısın!’ bence üstün karmaşık tutum. Temelde aşılarla erdem sinyali.

Çok yakında yurtdışına çıkmama, çalışmama, futbol maçlarına ve konserlerine gitmeme izin verilmeyecek.

Bütün durum lanet olası zihinsel.

Açıkçası burada deli olanın ben olduğumu düşünmeye başlıyorum. Tüm dünya, delicesine düşük bir miktarda 80+ insanı öldüren bu virüs yüzünden değişiyor.

21 Comments

1. Ardahan merkezden ben . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 30-07-2021 19:00:04

2. Samsun merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, tebrikler 31-07-2021 01:21:03

3. Muş dan kimler var. Londra Düştü . Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 347

4. Bitlis merkezden ben emin. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun 31-07-2021 03:31:42

5. Kastamonu merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 04:29:16

6. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Londra Düştü . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , elif yılmaz – 77

7. Hatay dan kimler var. Londra Düştü . Mrb siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Hasan – 362

8. Erzincan dan kimler var. Londra Düştü . selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 211

9. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler

11. Bu konu : ” Londra Düştü ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 362

12. Bartın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun 24-08-2021 04:40:36

13. Bu konu : ” Londra Düştü ” çok güzel. Mrb sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 46

14. Muğla dan kimler var. Londra Düştü . Selamlar siten valla iyi, teraziye tıkladım , ali – 37

15. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 31-08-2021 18:44:03

16. Trabzon merkezden ben ali. Mrb paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım 01-09-2021 17:43:25

17. Siirt dan kimler var. Londra Düştü . Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 192

18. Diyarbakır dan kimler var. Londra Düştü . Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 122

19. Bu konu : ” Londra Düştü ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , ali – 322

20. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment