İngiltere bayrağının emojisinin TÜM platformlarda ya mevcut olmadığını ya da çalışmadığını fark edeceksiniz…

Küreselciler milliyetçiliği sevmezler.

İngiliz bayrağı, emoji listesinde varsa, tamamen siyah bir bayrak olarak görüntülenir.

Bu garip değil mi?

İrlanda, İskoçya, Galler için emojilere ne dersiniz? Bunlar, Birleşik Krallık’ta kendi bayraklarına (ve bu bayraklar için emojilere) sahip olan ülkelerdir. Ve İngiltere/İngiltere bayrağının emojisi orada ve çalışıyor.

…BananaBrainTendieMan tarafından gönderildi
[comments]

36 Comments

1. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Merhabalar web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 367

2. Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-07-2021 16:06:55

3. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 411

4. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 370

6. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , – 371

7. Mersin merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 23-07-2021 15:45:16

8. Manisa dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, teşekkürler , ali – 403

9. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

10. Siirt merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, saolun 24-07-2021 12:08:01

11. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 10

13. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

14. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 98

15. Afyon dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Mrb siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , ali – 140

16. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten güzel, sağolun , Emine – 147

17. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 404

18. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, saolun , doruk – 48

19. Konya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-08-2021 17:45:29

20. Osmaniye merkezden ben . Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2021 12:13:33

21. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2021 19:13:38

23. Batman dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 222

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Selamlar siten harbiden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 403

25. Ardahan merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, teşekkürler 23-08-2021 21:56:54

26. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 288

27. Düzce dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Selam sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 213

28. Niğde dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 268

29. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-09-2021 11:50:10

30. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 123

31. Bartın merkezden ben emin. Mrb web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 15-09-2021 00:26:51

32. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , gaye – 132

33. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 25-09-2021 12:00:11

34. Konya dan kimler var. Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? . Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, tebrikler , ali – 239

35. Bu konu : ” Londra, İngiltere’deki Protestolar: İngiltere Emojisinin Bayrağı Nerede? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 266

Write A Comment