Gönderim beyanı:

hükümetin benzer siteler yaratma ihtimali var mı? lookmovie ücretsiz filmler ve TV şovları sağladığı iddia edilen, ancak gizli bir gündemi olan, aslında kendi gizli mesajlarını sinema filmlerinde olduğu gibi yavaşça (pencere tonu stili) yayma?

Bazen ana sayfada gösterilen filmler için sadece birkaç gün sonra olan şeylere uyan garip bir zamanlama olur. Sonuçta insanların neyi tıklayıp izlemek istediklerini ve gözlerini nasıl yakalayacaklarını biliyorlar.

ayrıca birkaç gün önce ana sayfada “gölgeden çıkma” ve “kabalin düşüşü” nü gördüm ki bu da gerçek sinema filmleri olmadıkları için tuhaf.

Author

114 Comments

1. Iğdır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler 14-08-2020 16:41:26

2. Sivas merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, şukuladım 14-08-2020 16:41:30

3. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

4. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım

5. Ardahan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun 14-08-2020 20:50:59

6. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 14-08-2020 21:06:43

7. Denizli merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-08-2020 21:39:08

8. Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

9. Bolu merkezden ben ali. Selam siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım 15-08-2020 12:52:47

10. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

11. Van merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 20:58:03

12. Mardin merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-08-2020 03:44:35

13. Slm web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 07-09-2020 02:57:56

15. Van merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun 10-09-2020 08:38:38

16. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun

18. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 13-09-2020 03:23:45

19. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan vallaha mükemmel, face de paylaştım

20. Tunceli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, sağolun 28-09-2020 22:43:21

21. Trabzon merkezden ben ali. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:12:39

22. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:07

23. Merhabalar paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, saolun

25. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 11:25:17

26. Bolu dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , ali – 368

27. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 419

28. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 92

29. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , Aylin – 361

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 231

31. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ahmet – 276

32. Kastamonu dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun , gaye – 406

33. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanki hayran edici, sağolun 01-12-2020 02:13:50

34. Siirt dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 436

35. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, sağolun 06-12-2020 14:13:50

36. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

37. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 06-12-2020 21:11:14

38. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun

39. Manisa merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 23:15:39

40. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 136

41. Ağrı dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 491

42. Ardahan dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , Emine – 405

43. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

44. Karaman merkezden ben gaye. Slm sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 05-01-2021 00:21:35

45. Yalova merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, sağolun 08-01-2021 15:44:14

46. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 13

47. Burdur merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:55:29

48. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 384

49. Bayburt dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhaba sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , Emine – 161

50. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, face de paylaştım

51. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 274

52. Ardahan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-01-2021 16:56:58

53. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 18:58:51

54. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 498

55. Aydın merkezden ben mehmet. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 31-01-2021 10:04:17

56. Mardin merkezden ben . Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-02-2021 01:06:07

57. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

58. Giresun dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler , memo – 152

59. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla güzel, şukuladım , ziya – 142

60. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , hatice – 58

61. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler , emin – 462

62. Yozgat dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 396

63. Kayseri dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 287

64. Niğde dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 152

65. Tokat merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım 20-02-2021 21:40:15

66. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 57

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 483

68. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ziya – 499

69. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-03-2021 11:39:50

71. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

72. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 55

73. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, tebrikler , ziya – 264

74. Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, tebrikler 02-04-2021 02:07:17

75. Kocaeli dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 495

76. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun 11-04-2021 18:47:46

77. Sivas dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 130

78. İzmir dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, teraziye tıkladım , ali – 327

79. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

80. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

81. Kilis merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:23:52

82. Ardahan dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 16

83. Kocaeli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 14:31:21

84. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun

85. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 29

86. Ardahan dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 9

87. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden iyi, face de paylaştım , Aylin – 430

88. Eskişehir dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 126

89. Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-06-2021 07:30:20

90. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten yeminle çok iyi, teşekkürler 22-06-2021 20:54:01

91. Sinop dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Mrb paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 323

92. Denizli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-06-2021 11:43:06

93. Bursa merkezden ben memo. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 30-06-2021 17:17:55

94. Burdur merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-07-2021 14:27:12

95. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 497

96. Mardin dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhaba web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 209

97. Merhabalar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

98. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 75

99. Artvin dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selamlar web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 218

100. Kütahya merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 17-07-2021 10:48:16

101. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 10:53:47

102. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım

103. Bilecik dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam web siten harbiden dikkatimi çekti, saolun , memo – 459

104. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 82

105. Niğde merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-07-2021 11:26:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link