Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi?

Gönderim beyanı:

hükümetin benzer siteler yaratma ihtimali var mı? lookmovie ücretsiz filmler ve TV şovları sağladığı iddia edilen, ancak gizli bir gündemi olan, aslında kendi gizli mesajlarını sinema filmlerinde olduğu gibi yavaşça (pencere tonu stili) yayma?

Bazen ana sayfada gösterilen filmler için sadece birkaç gün sonra olan şeylere uyan garip bir zamanlama olur. Sonuçta insanların neyi tıklayıp izlemek istediklerini ve gözlerini nasıl yakalayacaklarını biliyorlar.

ayrıca birkaç gün önce ana sayfada “gölgeden çıkma” ve “kabalin düşüşü” nü gördüm ki bu da gerçek sinema filmleri olmadıkları için tuhaf.

“Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi?” üzerine 73 yorum

1. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 14-08-2020 21:06:43

2. Denizli merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-08-2020 21:39:08

3. Van merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 20:58:03

4. Mardin merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-08-2020 03:44:35

5. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 07-09-2020 02:57:56

6. Van merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun 10-09-2020 08:38:38

7. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 13-09-2020 03:23:45

8. Tunceli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, sağolun 28-09-2020 22:43:21

9. Trabzon merkezden ben ali. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:12:39

10. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:07

11. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 11:25:17

12. Bolu dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , ali – 368

13. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 419

14. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 92

15. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , Aylin – 361

16. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 231

17. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ahmet – 276

18. Kastamonu dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun , gaye – 406

19. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanki hayran edici, sağolun 01-12-2020 02:13:50

20. Siirt dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 436

21. Ordu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, sağolun 06-12-2020 14:13:50

22. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 136

23. Ağrı dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 491

24. Ardahan dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , Emine – 405

25. Karaman merkezden ben gaye. Slm sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 05-01-2021 00:21:35

26. Yalova merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, sağolun 08-01-2021 15:44:14

27. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 13

28. Burdur merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:55:29

29. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 384

30. Bayburt dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhaba sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , Emine – 161

31. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 274

32. Ardahan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-01-2021 16:56:58

33. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 18:58:51

34. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 498

35. Aydın merkezden ben mehmet. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 31-01-2021 10:04:17

36. Mardin merkezden ben . Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-02-2021 01:06:07

37. Giresun dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler , memo – 152

38. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla güzel, şukuladım , ziya – 142

39. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , hatice – 58

40. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler , emin – 462

41. Yozgat dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selam web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 396

42. Kayseri dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 287

43. Niğde dan kimler var. Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? . Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 152

44. Tokat merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım 20-02-2021 21:40:15

45. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 57

46. Bu konu : ” Lookmovie.ag gibi ücretsiz yayın siteleri bir devlet psikoposunun parçası olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 483

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link