Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. Gördüğünüz gibi Black Lives Matter, sürücüleri yanlışlıkla hapse atabileceklerini ve onlara saldırabileceklerini düşünüyor. Bu sürücülerin çoğunun yolda olmak için acil bir nedeni olabilir. Şimdi Siyah Hayatlar Önemlidir haklarını alıyorlar. İnsanlar arabalarında bir çeteyle çevrili olduklarında doğal olarak korkarlar ve bazıları şiddetle tepki verir. Tanımadığınız insanlarla uğraşmayın. George Soros’un sponsor olduğu BLM kaldırılmalıdır.

Komünistler için bowling:

BLM terörist saldırı ekibi daha sonra sürücüyü arabasına hapsediyor ve şoför kalabalığın içinden yavaşça geçtikten sonra ona ve arabasına saldırıyor –

https://www.youtube.com/watch?v=WE3eMEtMTpY

BLM teröristi Los Angeles’ta ezildi –

https://www.youtube.com/watch?v=GYNu4VDJ3WM

Author

70 Comments

1. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun 25-09-2020 15:32:52

2. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, saolun 25-09-2020 16:37:28

3. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

4. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:32

5. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, teşekkürler , doruk – 444

6. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 14-10-2020 07:24:20

7. Kayseri merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız cidden iyi, face de paylaştım 19-10-2020 05:20:21

8. Bitlis dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 132

9. Samsun dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 315

10. Balıkesir dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 105

11. Şırnak dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 142

12. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 249

14. Bartın dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Mrb web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , gaye – 280

15. Erzurum dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 463

16. Zonguldak dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, saolun , memo – 432

17. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 24-11-2020 00:50:13

18. Hatay dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selam sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , hatice – 103

19. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun , ali – 413

20. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, şukuladım

21. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, sağolun , ali – 444

22. Yalova dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 116

23. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler 24-12-2020 14:46:11

24. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler

25. Bolu merkezden ben Hasan. Slm web sitesi cidden güzel, saolun 27-12-2020 07:14:33

26. Nevşehir merkezden ben ali. Slm web siten vallaha iyi, tebrikler 30-12-2020 01:02:50

27. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 111

28. Afyon dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , – 161

29. Erzurum dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 393

30. Yalova dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 150

31. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun 14-01-2021 23:19:06

32. Mersin merkezden ben ziya. Slm sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler 16-01-2021 04:35:18

33. Erzincan merkezden ben hatice. Mrb sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 19-01-2021 00:56:42

34. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 21-01-2021 10:25:09

35. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 21-01-2021 10:26:09

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 114

37. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, sağolun

38. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 418

39. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 105

40. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inan ki güzel, tebrikler 08-02-2021 16:12:04

41. Karaman dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Mrb bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 416

42. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 16-02-2021 13:21:33

43. Eskişehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-02-2021 21:40:54

44. Denizli merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, tebrikler 21-02-2021 03:33:30

45. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 21-02-2021 07:22:40

46. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım

47. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 308

48. Sinop dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 102

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 1

50. Slm web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

51. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım

52. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler

54. Ordu dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , banu – 431

55. Mardin dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 398

56. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . selam arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 87

57. Bursa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 05-05-2021 13:45:36

58. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

59. Giresun merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-05-2021 04:26:34

60. Denizli dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Mrb paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 429

61. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

62. Kocaeli dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 234

63. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. . Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 296

64. Bu konu : ” Los Angeles California’daki İç Savaş kızışıyor. Sürücüler artık yerli terörist Black Lives Matter’a katlanmıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 273

65. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 17-06-2021 21:54:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link