Los Angeles Ciddi Bir Belada

Tamam, son zamanlarda tüm yeraltı dünyasında, YouTube kanallarında ve siyasi açıdan kötü durumda LA’da BÜYÜK bir şeyin olduğuna dair bir gümbürtü var. YAKINDA. Bu, Los Angeles’ın Rogen’in zihnindeki varsayımsal yanması mı ve arkadaş dinleyicileri sadece düşüncelerimizde yankılanıyor mu ??? “Kolaylık olmaması, trafik olmaması ve yüksek vergiler” yüzünden Doğu Kıyısı’na toplu göç yapıyorlar. Ama daha derin mi? Alex Jones’un AnTifa’nın polis karakollarını ve vatan teröristi nasıl ele geçirdiğini bağırdığını duyabilirsiniz, ama gerçekte neler oluyor ??? LA’DE NELER OLUYOR ????? “BÜYÜK ve KARANLIK” dır ve doğrudan pedowood anlamına gelmez, ancak bununla çok az bir ilgisi olmadığı anlamına gelmez. Yani, ne olduğunu bilen var mı ??????? LA w LOVE’dan

“Los Angeles Ciddi Bir Belada” üzerine 14 yorum

1. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-08-2020 17:07:23

2. Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-08-2020 10:27:06

3. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 10:13:53

4. Sivas merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:22:09

5. Muğla merkezden ben mehmet. Selam sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-10-2020 23:22:51

6. Bursa dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selam web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 94

Yorum yapın