Tamam, son zamanlarda tüm yeraltı dünyasında, YouTube kanallarında ve siyasi açıdan kötü durumda LA’da BÜYÜK bir şeyin olduğuna dair bir gümbürtü var. YAKINDA. Bu, Los Angeles’ın Rogen’in zihnindeki varsayımsal yanması mı ve arkadaş dinleyicileri sadece düşüncelerimizde yankılanıyor mu ??? “Kolaylık olmaması, trafik olmaması ve yüksek vergiler” yüzünden Doğu Kıyısı’na toplu göç yapıyorlar. Ama daha derin mi? Alex Jones’un AnTifa’nın polis karakollarını ve vatan teröristi nasıl ele geçirdiğini bağırdığını duyabilirsiniz, ama gerçekte neler oluyor ??? LA’DE NELER OLUYOR ????? “BÜYÜK ve KARANLIK” dır ve doğrudan pedowood anlamına gelmez, ancak bununla çok az bir ilgisi olmadığı anlamına gelmez. Yani, ne olduğunu bilen var mı ??????? LA w LOVE’dan

Author

58 Comments

1. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-08-2020 17:07:23

2. Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-08-2020 10:27:06

3. Merhaba sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım

4. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

5. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

6. Çorum merkezden ben banu. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 30-09-2020 16:13:15

7. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 10:13:53

8. Sivas merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:22:09

9. Muğla merkezden ben mehmet. Selam sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-10-2020 23:22:51

10. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Bursa dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selam web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 94

12. Muğla merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım 02-11-2020 21:36:45

13. Diyarbakır dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 387

14. Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 298

15. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan cidden güzel, twitter da paylaştım 13-11-2020 19:14:54

16. Bilecik dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Merhabalar sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 400

17. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

18. Kocaeli dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 79

19. Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 230

20. Hakkari merkezden ben hatice. Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-12-2020 02:17:06

21. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

22. Burdur dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , memo – 254

23. Ardahan dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 344

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 490

25. Artvin merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:48:06

26. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, sağolun 20-12-2020 04:18:56

27. Bursa merkezden ben banu. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 14:03:26

28. Hakkari merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-12-2020 00:15:03

29. Adana dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selam herkese siten inan ki çok güzel, sağolun , Emine – 63

30. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım

31. Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 436

32. Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 473

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 71

34. Ardahan dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selamın aleyküm paylaşım vallaha iyi, şukuladım , doruk – 449

35. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

36. Merhaba herkese web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım

37. Rize merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım 26-01-2021 18:57:04

38. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

39. Merhabalar sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım 11-02-2021 02:20:42

41. Çankırı dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , ali – 286

42. Mardin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-02-2021 11:31:02

43. Yozgat dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 296

44. Bilecik dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 420

45. Van dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 146

46. Eskişehir dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Merhabalar siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 105

47. Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Uşak merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanki güzel, saolun 21-03-2021 17:42:29

49. Kırklareli dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Merhabalar paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 317

50. Muğla dan kimler var. Los Angeles Ciddi Bir Belada . Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 69

51. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 118

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Los Angeles Ciddi Bir Belada ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 265

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link