Bu yüzden, msm haber kaynaklarından gelen tüm düzenlenmiş bulanık yalan söylemleri olmadan protestoyu nerede izleyebileceğimi bilmek istiyorum. Bir şeylerin aşağı inmek üzere olduğunu hissediyorum. Lütfen bize bildirin. Artık msm’nin hem siyasi partiler hem de gündemler için yalan söylediğini biliyoruz.

Author

60 Comments

1. Bilecik merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler 05-09-2020 16:18:50

2. Slm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Bitlis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 06-09-2020 01:40:07

4. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

5. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-09-2020 05:22:45

7. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 13-09-2020 05:55:10

8. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

9. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 26-09-2020 00:13:51

10. Bartın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:37:53

11. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa inan ki çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:20:16

12. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:43:31

13. Sivas dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 30

14. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, saolun , banu – 50

15. Çankırı merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-10-2020 07:25:36

16. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. Sivas dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , memo – 326

18. Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 440

21. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun

22. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 06-12-2020 14:11:09

23. Yozgat merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler 06-12-2020 14:37:54

24. Uşak dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 289

25. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 55

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 199

27. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 410

28. Rize merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 20-12-2020 21:07:21

29. Erzincan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 22-12-2020 16:53:49

30. Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , gaye – 391

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 389

33. Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. Yozgat dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 362

35. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 108

36. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 349

37. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, şukuladım 14-01-2021 16:55:39

38. Kayseri merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım 15-01-2021 22:59:25

39. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Slm web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 476

40. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Mrb sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 177

41. Giresun dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, teşekkürler , ali – 401

42. Tokat dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Merhaba siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 263

43. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 07-02-2021 16:21:10

44. Bitlis dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 450

45. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 18-02-2021 04:46:07

46. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 137

47. Bayburt merkezden ben ziya. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 04:11:03

48. Yozgat dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Selam herkese siteniz vallaha iyi, saolun , doruk – 278

49. İzmir dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 360

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 325

51. Bingöl dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 56

52. Denizli dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 433

53. Mrb sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

54. Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

55. Bu konu : ” Louisville Kentucky derbi protestosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki güzel, teşekkürler , hatice – 452

56. Bartın dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 221

57. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım

58. Ordu dan kimler var. Louisville Kentucky derbi protestosu . Slm paylaşım inanki iyi, saolun , banu – 403

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link