Muhtemelen bir ineğim, ama çocuklar siz bakmıyorken “bildiklerinizi” araştırmaya bayılacaklar;

Zaman zaman bir kitap satın alın (ne tür olduğunu bilirsiniz) ve rafınızda saklayın.

Hepsini okuyacak vaktiniz olmayabilir, ancak sadece orada olmak, siz buradayken arıların meşgul olmasını sağlayabilir.

Bir kitaplık merak uyandıracak ve eğer çocuğunuz bizim gibiyse, bazı lanet olası cevaplar bekliyorlar. İyi bir kütüphane bu işi yapacak.

“Sistem” e izin vermeyin (Gov.TM patsies) tüm kirli işleri yapın; etrafta alternatif materyal bulundurun.

Bir veya iki konuşma başlatın; bugün okulda “öğrendiklerini” sorgulamalarını sağlayın.

Ve lanet olası bir aile olun.

Gelecek onlar.

Ve eğer düşünürseniz; o yaştayken kendin.

Author

26 Comments

1. Karaman merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 09:25:05

2. Kahramanmaraş dan kimler var. LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 212

3. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 14:13:03

5. Nevşehir merkezden ben gaye. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 23-01-2021 14:56:46

6. Karaman merkezden ben ziya. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 23:38:57

7. Sivas merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, tebrikler 24-01-2021 10:10:41

8. Diyarbakır dan kimler var. LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak . Selamlar sayfanız inanki hayran edici, saolun , – 344

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 2

10. Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 427

11. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 291

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 72

14. Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 412

15. Gürbüz Reply

Selam sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım

16. Karabük merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler 19-02-2021 13:18:11

17. Zonguldak merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 20:12:03

18. Yozgat dan kimler var. LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak . Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 166

19. Edirne dan kimler var. LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak . selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, teşekkürler , emin – 270

20. Çorum dan kimler var. LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak . Slm siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 262

21. Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. Slm siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 73

22. Bu konu : ” LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 285

23. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Çankırı dan kimler var. LPT: Meşgul olmakla meşgul müsünüz? Kitaplığınız için kitap satın alın. Çocuğunuz buna bayılacak . Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 150

25. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba siteniz cidden çok güzel, şukuladım 17-04-2021 23:30:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link