Bu kişi veya kişiler birden fazla sol kanat alt dizini çalıştırır ve hesap gönderileri düzenli olarak ön sayfaya ulaşır. Bu alt dizinlerdeki diğer kullanıcıların gönderilerine bakarsanız, olumlu oyların bir kısmına zar zor ulaştıklarını görebilirsiniz. Açıkça orada bir şeyler oluyor (muhtemelen botlara olumlu oy veriliyor)

Hesap propaganda amaçlı gibi görünüyor, hesabın son zamanlarda bastırdığı İsrail karşıtı anlatı yüzünden düşünmeye başladım.

Amacı ılımlı sol ile daha ilerici arasındaki bir kama mı sürmek?

Muhtemelen Trump’ın şansına yardımcı olmak amacıyla seçime giden yolda Bernie yanlısı kılığında Biden karşıtı mesajlar veriyordu.

Bu gerçekten bütün gününü bot gibi gönderme alışkanlıkları ile reddit’te geçiren bir Bernie hayranı mı?

Ancak hesabın henüz yasaklanmamasını şaşırtıcı buluyorum.

… oreogiraffe tarafından gönderildi
[comments]

28 Comments

1. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Ardahan dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 109

3. Diyarbakır dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Selam sayfa inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 385

4. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 365

5. Kırşehir dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 213

6. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 69

7. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. Selam web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , ali – 388

8. Bitlis dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 161

9. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler , banu – 50

10. Şanlıurfa dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Slm paylaşım süper ötesi güzel, face de paylaştım , ali – 474

11. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

12. Adıyaman dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 71

13. İzmir merkezden ben doruk. Slm siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım 06-06-2021 22:17:39

14. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , memo – 371

15. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 105

16. Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 293

17. Antalya dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 49

18. Bolu merkezden ben emin. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-06-2021 12:19:16

19. Kırklareli dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , memo – 138

20. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 15

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lrlourpresident kimdir ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz iyi, saolun , Gürbüz – 392

22. Erzincan dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Selam paylaşımın valla iyi, teşekkürler , – 223

23. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 433

24. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 367

25. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 10:07:13

26. Sivas dan kimler var. Lrlourpresident kimdir . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 249

27. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 17:34:03

28. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link