Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor.

tamam Beyrut patlamasından sonra

insanlar limandaki yangının, amonyum nitratı tutuşturan yangının bir saldırı ya da saldırı olmadığını söylemek arasında bölünmüş durumda.

depo havai fişek depolamıyordu, Hizbullah füze bileşenlerini depoluyordu.

düzenleme: (bunu söylemeyi unuttum) amonyum nitrat herkesten saklanan bir sırdı, bu nedenle birisi saldırmak isterse, patlayıcı sınıf amonyum nitrat hakkında bir şey bilmiyorlardı.

BU KENDİ PATLAMA DEĞİL, BUNU TUTUŞTURAN YANGIN HAKKINDA KONUŞUYORUZ.

peki siz ne düşünüyorsunuz?

“Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor.” üzerine 24 yorum

1. Ağrı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım 09-08-2020 16:54:25

2. Ardahan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 13:57:25

3. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-08-2020 02:54:39

4. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:55:36

5. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım 09-09-2020 13:57:31

6. Kars merkezden ben Emine. Selamlar siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:27

7. Diyarbakır dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 287

Yorum yapın