tamam Beyrut patlamasından sonra

insanlar limandaki yangının, amonyum nitratı tutuşturan yangının bir saldırı ya da saldırı olmadığını söylemek arasında bölünmüş durumda.

depo havai fişek depolamıyordu, Hizbullah füze bileşenlerini depoluyordu.

düzenleme: (bunu söylemeyi unuttum) amonyum nitrat herkesten saklanan bir sırdı, bu nedenle birisi saldırmak isterse, patlayıcı sınıf amonyum nitrat hakkında bir şey bilmiyorlardı.

BU KENDİ PATLAMA DEĞİL, BUNU TUTUŞTURAN YANGIN HAKKINDA KONUŞUYORUZ.

peki siz ne düşünüyorsunuz?

Author

71 Comments

1. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

2. Ağrı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım 09-08-2020 16:54:25

3. Ardahan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 13:57:25

4. Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım

5. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-08-2020 02:54:39

9. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:55:36

10. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım

11. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız valla dikkat çekici, saolun 31-08-2020 13:25:34

13. Niğde merkezden ben Aylin. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-09-2020 13:20:09

14. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım 09-09-2020 13:57:31

15. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım

16. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

17. Gürbüz Reply

Merhaba sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

18. Kars merkezden ben Emine. Selamlar siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:27

19. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

20. Slm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

21. Diyarbakır dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 287

22. Sivas dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 118

23. Osmaniye dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 338

24. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 488

25. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. Kütahya dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, şukuladım , ali – 308

27. Düzce dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Merhabalar web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 476

28. Karaman merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-12-2020 22:42:42

29. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 26

30. Konya merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun 08-12-2020 08:55:21

31. Erzincan dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 443

32. Siirt dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, sağolun , gaye – 481

33. Selamın aleyküm web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım

34. Ordu dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Merhaba siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 282

35. Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 472

37. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

38. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

39. Denizli dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selamlar paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 246

40. İzmir dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selam web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 433

41. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 133

42. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, saolun , ziya – 295

43. Muş merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 00:47:54

44. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 316

46. Şırnak dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 301

47. Uşak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 11-02-2021 05:20:34

48. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 89

49. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler

50. Muğla dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 39

51. Bingöl dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 351

52. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 122

53. Erzurum dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , – 36

54. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım

55. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 484

56. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , gaye – 447

57. Edirne dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 263

58. Sinop merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, saolun 25-03-2021 22:45:06

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, sağolun , elif yılmaz – 240

60. Kırıkkale dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selamlar web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 50

61. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

62. Erzincan dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 160

63. Tunceli dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 456

64. Şanlıurfa dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Merhaba web siteniz valla mükemmel, saolun , ziya – 120

65. Adıyaman dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 147

66. Yalova dan kimler var. Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 352

67. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 35

68. Bu konu : ” Lübnanlıların çoğu (ben dahil) patlamayı ateşleyen yangının bir saldırı olduğunu söylüyor, çoğu yabancı ne düşündüğünüzün hiçbir yolu olmadığını söylüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 405

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link