Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı.

İlkel insanlar heykeller yaptılar, sonra kendilerini heykellerinin özel güçlere sahip olduğuna ikna ettiler. Onlarla konuşur, onlara hediyeler verirler, hatta çocuklarını öldürürler ve bu cansız tahta ve taş yığınlarına cesetleri kurban ederlerdi. Dini liderler, insanları kontrol etmek için bu yanlış inancı kullandılar. Bizim için iğrenç aydınlanmış zihinler, ancak dünyanın bazı yerlerinde bu hala uygulanmaktadır. Yeni bir idolün parıltısı ve parıltısı, sahiplerini kökenleri hakkındaki gerçeğe kör ediyor.

Ancak böyle bir cehalet Batılı olmayan dünyayla sınırlı değildir. Daha fazla parıltı, parlaklık ve elektrik devrelerimiz var, böylece insanları daha da büyük bir aptallığa yönlendirebilir ve kör edebiliriz. Parlak yayınlar, kıyıdan kıyıya reklam panoları ve elektronik medya, zevk alacağımız müzik türünü, giyeceğimiz kıyafetleri, hayatımızı şekillendirecek değerleri dikte etmek için komplo kuruyor.

Tüm aileler renk, ses ve hareketli resimlerle ışıldayan putların önünde ibadet ederek saatler geçiriyor. Bu idoller ebeveynlere bulabileceklerini söylüyor mutluluk para kazanmak için dünyamızın idol fabrikalarında daha çok çalışarak. Buna karşılık, ebeveynler çocuklarına hayatlarını üretim hatlarına adamaları gerektiğini öğretir.

Toplumumuzun yüksek rahipleri bize hayatlarımızı ve ailelerimizi ‘ekonomi’ dinlerine feda etmemiz için jeton (para) veriyor.

Gerçek Tanrı’nın veya hayatın Yaratıcısının böyle bir materyalizmden hoşnut olmadığını iddia eden kişi batıl inanç olarak reddedilir. Görebileceğiniz ve dokunabileceğiniz şeylere güvenmeniz daha akıllıca kabul edilir … kendimiz yaptığımız şeylere!

Ancak arabalar, yüzme havuzları ve video oyunları evrenin kökenleri hakkındaki soruları yanıtlamaz, kişinin aşk ihtiyacını karşılamaz veya yaşam için anlamlı bir amaç sağlamaz. Böylece açgözlülük rahipleri duyularımızı uyuşturmanın ve ruhlarımızı yok etmenin yeni yollarını bulur. Onlar pompa aptallık, uyuşturucu ve seks ile doluyuz.

Çizgi romandan kabarelere, kasetlerden reklamlara kadar her şeyde aptallık var. Ve onlar diyorlar mutluluk. Uyuşturucular hap, konserve kutusu ve karton kutuda gelir. Onları yiyebilir, içebilir ve soluabiliriz. Ve onlar diyorlar Barış. Seks de birçok biçimde gelir … videolar, diskolar, partiler, bi, hetero, grup. Ve onlar diyorlar Aşk.

Ama aptallık, uyuşturucu ve seks idol yapımcıları bize verene kadar daha da hasta ve hasta oluyor. nefret, şiddet ve terör, ve hala bu sapkınlıkları satın almak için para bulmak için köle olarak uzaklaşmamızı izleyin. Aşk şarkıları nefret şarkılarına ve işkence eğlenceye dönüşene kadar, filmler ve müzik kötülüğe karşı zafer kazanmanın rahat vaatlerinden uzaklaşır. Böylesi bir hastalık tarafından küçük düşürülme ayrıcalığı için sıraya giriyoruz.

Üstüne üstlük dinsel coşkunun yeniden canlanması geliyor. Sizi besleyebilecek ve giydirebilecek sevgi dolu bir Yaratıcı hakkındaki eski batıl inançların hiçbiri. Hayır, bunu sadece idoller yapabilir. Ancak yıldızların, avucunuzdaki çizgilerin veya çay bardağınızdaki yaprakların hayatınızı nasıl kontrol edebileceğine ve sizi gerçek mutluluğa nasıl götürebileceğine dair birçok yeni batıl inanç. Yaşamın anlamı bioritmlerde, auralarda, aromaterapide bulunur, adını siz koyun. Her hafta yeni bir jargon ve ikili konuşma kitabı piyasaya çıkıyor. İddia ne kadar gülünçse, insanlar o kadar hevesli olacak inanmak o.

Ve şimdi küresel deliliğin son aşamasına yaklaşıyoruz: şeytana apaçık ibadet… kötü olan her şeyin enkarnasyonu. Doğru, şeytana inanmayı yıllar önce bıraktık ama bu onu daha az gerçek yapmadı. Yaradan’a tapınmayı bıraktığımızdan beri bilmeden ona tapıyoruz. Ve şeytan kullanıyor para ve o zamandan beri zihinlerimizi ve ruhlarımızı yok etmek için aldığı her şey! Dünya artık halkın takdirini kazanabilecek ve insanlığı başarılı bir şekilde aşağılamasından övünebilecek kadar parmağının altında.

Çıkış yolu yok mu? Evet var! Putlarınızı ezin ve Tanrı’ya olan basit çocuksu imana geri dönün. Saygın (şeytani de olsa) sistemin yalanlarının ve beyni yıkanmış kuklalarının canı cehenneme! Onların dolarlarına veya idollerine ihtiyacımız yok. Yeni bir sevgi dünyası inşa etmeye çalışırsak, Tanrı bizi besleyebilir. Denedim ve işe yaradığını buldum.

İşte bu konuyla ilgili bir video: I-Dolar Ağacı

“Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı.” üzerine 12 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 14:58:57

2. Sakarya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 14:05:43

3. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 15:49:29

4. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 09:40:19

5. Elazığ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 18:07:44

6. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:21:11

7. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:20

8. Balıkesir dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Selamlar siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 468

9. Afyon dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 161

Yorum yapın