İlkel insanlar heykeller yaptılar, sonra kendilerini heykellerinin özel güçlere sahip olduğuna ikna ettiler. Onlarla konuşur, onlara hediyeler verirler, hatta çocuklarını öldürürler ve bu cansız tahta ve taş yığınlarına cesetleri kurban ederlerdi. Dini liderler, insanları kontrol etmek için bu yanlış inancı kullandılar. Bizim için iğrenç aydınlanmış zihinler, ancak dünyanın bazı yerlerinde bu hala uygulanmaktadır. Yeni bir idolün parıltısı ve parıltısı, sahiplerini kökenleri hakkındaki gerçeğe kör ediyor.

Ancak böyle bir cehalet Batılı olmayan dünyayla sınırlı değildir. Daha fazla parıltı, parlaklık ve elektrik devrelerimiz var, böylece insanları daha da büyük bir aptallığa yönlendirebilir ve kör edebiliriz. Parlak yayınlar, kıyıdan kıyıya reklam panoları ve elektronik medya, zevk alacağımız müzik türünü, giyeceğimiz kıyafetleri, hayatımızı şekillendirecek değerleri dikte etmek için komplo kuruyor.

Tüm aileler renk, ses ve hareketli resimlerle ışıldayan putların önünde ibadet ederek saatler geçiriyor. Bu idoller ebeveynlere bulabileceklerini söylüyor mutluluk para kazanmak için dünyamızın idol fabrikalarında daha çok çalışarak. Buna karşılık, ebeveynler çocuklarına hayatlarını üretim hatlarına adamaları gerektiğini öğretir.

Toplumumuzun yüksek rahipleri bize hayatlarımızı ve ailelerimizi ‘ekonomi’ dinlerine feda etmemiz için jeton (para) veriyor.

Gerçek Tanrı’nın veya hayatın Yaratıcısının böyle bir materyalizmden hoşnut olmadığını iddia eden kişi batıl inanç olarak reddedilir. Görebileceğiniz ve dokunabileceğiniz şeylere güvenmeniz daha akıllıca kabul edilir … kendimiz yaptığımız şeylere!

Ancak arabalar, yüzme havuzları ve video oyunları evrenin kökenleri hakkındaki soruları yanıtlamaz, kişinin aşk ihtiyacını karşılamaz veya yaşam için anlamlı bir amaç sağlamaz. Böylece açgözlülük rahipleri duyularımızı uyuşturmanın ve ruhlarımızı yok etmenin yeni yollarını bulur. Onlar pompa aptallık, uyuşturucu ve seks ile doluyuz.

Çizgi romandan kabarelere, kasetlerden reklamlara kadar her şeyde aptallık var. Ve onlar diyorlar mutluluk. Uyuşturucular hap, konserve kutusu ve karton kutuda gelir. Onları yiyebilir, içebilir ve soluabiliriz. Ve onlar diyorlar Barış. Seks de birçok biçimde gelir … videolar, diskolar, partiler, bi, hetero, grup. Ve onlar diyorlar Aşk.

Ama aptallık, uyuşturucu ve seks idol yapımcıları bize verene kadar daha da hasta ve hasta oluyor. nefret, şiddet ve terör, ve hala bu sapkınlıkları satın almak için para bulmak için köle olarak uzaklaşmamızı izleyin. Aşk şarkıları nefret şarkılarına ve işkence eğlenceye dönüşene kadar, filmler ve müzik kötülüğe karşı zafer kazanmanın rahat vaatlerinden uzaklaşır. Böylesi bir hastalık tarafından küçük düşürülme ayrıcalığı için sıraya giriyoruz.

Üstüne üstlük dinsel coşkunun yeniden canlanması geliyor. Sizi besleyebilecek ve giydirebilecek sevgi dolu bir Yaratıcı hakkındaki eski batıl inançların hiçbiri. Hayır, bunu sadece idoller yapabilir. Ancak yıldızların, avucunuzdaki çizgilerin veya çay bardağınızdaki yaprakların hayatınızı nasıl kontrol edebileceğine ve sizi gerçek mutluluğa nasıl götürebileceğine dair birçok yeni batıl inanç. Yaşamın anlamı bioritmlerde, auralarda, aromaterapide bulunur, adını siz koyun. Her hafta yeni bir jargon ve ikili konuşma kitabı piyasaya çıkıyor. İddia ne kadar gülünçse, insanlar o kadar hevesli olacak inanmak o.

Ve şimdi küresel deliliğin son aşamasına yaklaşıyoruz: şeytana apaçık ibadet… kötü olan her şeyin enkarnasyonu. Doğru, şeytana inanmayı yıllar önce bıraktık ama bu onu daha az gerçek yapmadı. Yaradan’a tapınmayı bıraktığımızdan beri bilmeden ona tapıyoruz. Ve şeytan kullanıyor para ve o zamandan beri zihinlerimizi ve ruhlarımızı yok etmek için aldığı her şey! Dünya artık halkın takdirini kazanabilecek ve insanlığı başarılı bir şekilde aşağılamasından övünebilecek kadar parmağının altında.

Çıkış yolu yok mu? Evet var! Putlarınızı ezin ve Tanrı’ya olan basit çocuksu imana geri dönün. Saygın (şeytani de olsa) sistemin yalanlarının ve beyni yıkanmış kuklalarının canı cehenneme! Onların dolarlarına veya idollerine ihtiyacımız yok. Yeni bir sevgi dünyası inşa etmeye çalışırsak, Tanrı bizi besleyebilir. Denedim ve işe yaradığını buldum.

İşte bu konuyla ilgili bir video: I-Dolar Ağacı

Author

73 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım

2. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 14:58:57

3. Sakarya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 14:05:43

4. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 15:49:29

5. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 09:40:19

6. Elazığ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 18:07:44

7. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:21:11

8. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:20

9. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Balıkesir dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Selamlar siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 468

11. Afyon dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 161

12. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 219

14. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 254

16. Selam web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım

17. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 376

18. Karaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-11-2020 21:43:11

19. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:09:34

20. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok iyi, şukuladım , ahmet – 262

21. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 21-12-2020 07:42:53

22. Gaziantep dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 149

23. Bitlis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 10:07:48

24. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 396

25. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 464

26. Niğde merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, twitter da paylaştım 13-01-2021 00:25:50

27. Selam web siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

28. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 19-01-2021 22:59:47

29. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 365

30. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

31. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

32. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

33. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , – 34

34. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

35. Bolu dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler , ali – 95

36. Şanlıurfa dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Selam herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 205

37. Edirne dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Slm paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 398

38. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , – 214

39. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 10:34:44

40. Şırnak dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Merhaba siten vallaha billaha iyi, sağolun , emin – 422

41. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 377

42. Çanakkale dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 330

43. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 13

44. Sinop merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-05-2021 21:58:53

45. Düzce dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 205

46. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım

47. Kahramanmaraş dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Merhaba herkese siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 372

48. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 352

49. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

50. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 298

51. Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Merhaba web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım

53. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-07-2021 20:17:52

54. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Tunceli merkezden ben banu. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-07-2021 14:41:07

56. Adana dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . Slm sayfa yeminle hayran edici, sağolun , emin – 16

57. Bilecik merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 11-07-2021 18:09:57

58. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , mehmet – 36

59. Hatay dan kimler var. Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 119

60. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım 13-07-2021 06:34:27

61. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 22-07-2021 15:01:13

62. Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 111

63. Muş merkezden ben Emine. Slm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 06:05:01

64. Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lucifer, Sahte Putlara Tapmak İçin Bizi Kandırdı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 402

66. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

67. Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

68. Düzce merkezden ben ali. Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun 30-07-2021 10:00:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link