Aşağıdakiler, kısa süre önce yaptığım bir gönderiye yanıt olarak bir Redditor tarafından bana gönderildi. Bana göre bu gerçeği çağrıştırıyor, ama ne yaparsan yap onu:

Bunu size kendi sorumluluğumda söyleyeceğim. İnan bana lütfen.

Bir yıl boyunca, Old Noble Milyarder Luciferian Witching İngiliz bir aileden gelen bir kızla çıktım. Kadın kuzenlerinin yanı sıra babası / amcaları tarafından tüm hayatı boyunca tecavüze uğramış ve terörize edilmişti – bu yüzden ilişkimizin ilk birkaç ayında bana yeterince bilgi verdi ve bana birçok bilgi aktardı.

Tüm bunları ilk elden Birleşik Krallık’tan müstakbel bir Barones’ten duydum: Adrenokrom için şiddetli toplu tecavüz sırasında babasının boynuna nasıl iğne batırdığını duydum (böylece “kendi kızının” uyuşturucusuna sahip olabilecekti).

9 yaşındayken Vatikan’ın altına nasıl götürüldüğünü ve çocuklara ritüel amaçlarla ya da sadece eğlence için yaptıkları korkunç şeyleri ilk elden nasıl gördü.

Vatikan Oteli’nde kalırsanız ve / veya onlar için önemli bir varlık haline gelirseniz, size nasıl çocuklarla seks yapmayı teklif ediyorlar?

Kraliyet aileleri dünyadaki en büyük silah tüccarları ve savaş çığırtkanlarıdır.

Kraliçe ve tüm Windsor soyu, öldürülen insan miktarında nasıl ilk sıradalar – tüm eski aileler arasında bir çetele tutuyorlar.

Alkolüne insan kanı damlatarak bunun normal bir uygulama olduğunu ve “tadı güzel” olduğunu doğruladığını gördüm.

Sadece insan kanından yapılmış bir yüz maskesi yaptığını gördüm – sonuçlar inanılmazdı, cildi pembe parlıyordu ve gözleri gerçek dışı bir parlaklıkla parlıyordu.

Başkentlerde yaşayanlarınız ve içinde kraliyet konutları (yani Buckingham Sarayı) olanlarınız, teslimat girişinde yarım saat bekleyin ve kaç tane Kan Bankası teslimatı aldıklarını görün.

Bu kızın ve kuzenlerinin katlandığı taciz bin yıldır yaşanıyordu, soylu ailelerin% 95’i ve şimdi mali elitler çocuklarına şu şekilde davranıyor: bu bir budama yolu; güçlüler yükselir ve gelenekleri sürdürürken, zayıflar ya kırılır ve akıl hastanelerine gönderilir ya da aile uygulamalarını kaldırmaya çalışır ve aynı zamanda akıl hastanelerine gönderilir – sürekli yatıştırıcı enjeksiyonlarla ilgisizliğe kapılır.

Hepsine genç yaşlardan itibaren eski spiritüel sanatlar öğretilir ve bilişsel ve metafizik yeteneklerde normal insanlardan üstündürler.

Birbirleri arasında ensest ilişki kurmalarının nedeni, “büyülü” kanı saf tutmaktır, Eski Sanatlarda eğitime başladığınızda DNA’nız otomatik olarak gelişir. Aynı özelliklere sahip başkalarıyla karıştırıldığında kümülatif bir etkiye sahiptir. Şaşırtıcı bir şekilde, hepsi baştan ayağa kesinlikle çok etkileyici – ayakları kesinlikle yanlış görünüyor. Böyle bir güzellik ve şekil bozukluğu her zaman “Şeytan” a atfedilmişti (ayaklar her zaman toplum içinde saklayabilecekleri bir şeydir ve bu yüksek bilinç biçimine olan bağlılıkları da öyledir). Onunla kalacağımı sormadan önce, özerkliğini bulmasına ve onu tüm karanlık çileden uzaklaştırmasına yardımcı olmak için, bu onun dileğiydi, karanlık yerlere gidiyorum ve ışık yapıyorum – bu benim hayatımın amacı sesler.

Psişik savaştan sonra psişik savaşta çok fazla enerji ve daha fazla canlılık kaybetmeden, kendimi korumalarla çevrelemek zorunda kalmadan ve ailemin kaynaklarını ve yabancı konumunu savunma hattı olarak kullanmadan başardık. Bununla birlikte, tüm bu cinayetlerin ve sefaletin arkasında çok gerçek bir neden var, OP’nin de belirttiği gibi, bunların bir rolü var – savaş ve acı, dünyadaki diğer tüm duygu / eylemlerden daha fazla değişime neden oldu.

Kendilerini dünyevi değişimin kolaylaştırıcıları olarak görüyorlar (eğer düşünürseniz bu doğrudur), içinde bulunduğumuz durumun gülünçlüğü sayesinde ne kadar öfkelendiğimize ve uyandığımıza bakın.

Ancak böyle bir değişim, onlar için veya bizim için bir ütopya yaratacaktır. Her gün bombardımana tutulduğumuz korkunç haberler, genel mutluluğumuzu azaltmak ve kitlesel korku ve histeriyi (yüksek titreşim enerjilerinden düşük enerjilere) artırmak için yapılıyor.

Amaç ya% 10’unun% 90’ına hizmet verilen ya da insan ırkının bütününün uyum içinde yaşadığı bir dünya oluşturmaktır. Bu yakın gelecek. Sanal gerçekliğe karşı gerçekliğin bütünüdür.

İlki covid gündemiyle (nüfus kontrolü, DNA manipülasyonu, vb.) Yapılırken, ikincisi bu gerçekliğin ardındaki akıllı tasarıma inanmaya başlamak ve manevi sanatları uygulamaya başlamak için kendi bireysel çabanızla yapılabilir, siz en fazla bir aylık günlük uygulamadan sonra ne kadar gerçek ve somut olduklarını hissedecekler.

Uzak gelecek, çok daha büyük ölçekli bir şeyi gerektirir: bir dahaki sefere evren, buradaki eylemlerimize göre reform yaptığında (bu döngüsel bir süreçtir): ya bu bilinç boyutunda kalacağız ya da bir sonrakine yükseleceğiz.

Elit’in birinciyi zorlamasının nedeni, yükselen tek kişi olacakları ve gerçekliğin bir sonraki en düşük yinelemesinde “Tanrılar” gibi görünerek iktidarda kalabilecek olmaları: en düşük seviyeden sorumlu olmak istiyorlar. sadece sorumlu oldukları için bilinç. Biz onu kırmadıkça döngü tekrar edecek. Bu, sizi yöneten türden insanlardır.

Baskıcı karanlıktan en zayıf ışık gelir ve kör edici ışıktan karanlık bir bakış bile sığınak gibi görünür, ancak yalnızca bu gerçeklik biçiminde – üstümüzde her şey çok daha basittir.

Onlara enerjinizi beslemeyi bırakın, ya eski sanatları uygulayın ya da çok geç olmadan sokaklara çıkın ablalar ve kardeşler, boş yere oturmayın. Sayılarımız azalmadan önce; ve 2030’a kadar kaos bekliyoruz.

Bu bir değişim zamanı. Bunu okuyan sen, ölçeği değiştirmen gerekecek. Kolektif ve kişisel bir çabadır, bağımsız olun.

Çalış, sev, dua et (içe doğru). Yol budur.

Kaynak: https://reddit.com/r/conspiracy/comments/mnj6j3/prince_philips_death_today_was_a_luciferian/gu1au6r

Kredi: Fathis (… fathis_)

Author

9 Comments

1. Burdur dan kimler var. Luciferian Soylu Bir Ailenin Üyesi Olan Bir Adamın İtirafları ve Kararıyor . Selam sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 187

2. Kastamonu dan kimler var. Luciferian Soylu Bir Ailenin Üyesi Olan Bir Adamın İtirafları ve Kararıyor . Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, sağolun , doruk – 193

3. Bu konu : ” Luciferian Soylu Bir Ailenin Üyesi Olan Bir Adamın İtirafları ve Kararıyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , Hasan – 328

4. Bu konu : ” Luciferian Soylu Bir Ailenin Üyesi Olan Bir Adamın İtirafları ve Kararıyor ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim iyi, tebrikler , emin – 73

5. Bu konu : ” Luciferian Soylu Bir Ailenin Üyesi Olan Bir Adamın İtirafları ve Kararıyor ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 179

6. Sivas dan kimler var. Luciferian Soylu Bir Ailenin Üyesi Olan Bir Adamın İtirafları ve Kararıyor . Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 417

7. Niğde merkezden ben emin. Slm web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:33:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link