Burada duşta maske takmayan ve Jack her gün cnn’e gidip gelen birkaçımız için. Dünyayı yöneten gerçek karanlık varlıklar ve insanların ruhlarını şöhret ve servet için nasıl takas ettikleri hakkında birçok hikaye, organize edilmiş ölümler, kazalar hakkında biliyoruz Kobe, cobain, kaplan şimdi kaç tane hakkında lol … onlara olan fedakarlığınızın bir parçası olarak herkesin önünde aşağılamaya ihtiyacınız var … dün gece elbisesini giyen çocuk Cudi, Harry stilleri elbiseyle fotoğraf çekimi yapıyor, Dwayne Johnson ve diğer ünlüler kadın gibi giyinmek zorunda kalıyor, Michael Jordan fedakarlık yapıyor babası, kumar bağımlıları, kaplan ve eski karısı … Çok fazla olduğunu biliyorum. Sadece favorilerinizin ne olduğunu merak ediyorum .. dünya kötü piçler tarafından gündemlerini zorlayanlar tarafından yönetiliyor ve biz onu durduramayız, bu yüzden o kaitlin Jenner ahbap gibi apaçık saçmalığa gülmeyi seviyorum … Seni eğlendiren şey nedir? çoğu?

Author

8 Comments

1. Konya merkezden ben memo. Slm paylaşım yeminle güzel, teraziye tıkladım 12-04-2021 03:05:53

2. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 12-04-2021 03:38:37

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Mrb web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

4. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 360

5. Bilecik dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 86

6. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 23-04-2021 17:33:23

7. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-04-2021 21:30:04

8. Sivas dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ziya – 208

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link