Burada duşta maske takmayan ve Jack her gün cnn’e gidip gelen birkaçımız için. Dünyayı yöneten gerçek karanlık varlıklar ve insanların ruhlarını şöhret ve servet için nasıl takas ettikleri hakkında birçok hikaye, organize edilmiş ölümler, kazalar hakkında biliyoruz Kobe, cobain, kaplan şimdi kaç tane hakkında lol … onlara olan fedakarlığınızın bir parçası olarak herkesin önünde aşağılamaya ihtiyacınız var … dün gece elbisesini giyen çocuk Cudi, Harry stilleri elbiseyle fotoğraf çekimi yapıyor, Dwayne Johnson ve diğer ünlüler kadın gibi giyinmek zorunda kalıyor, Michael Jordan fedakarlık yapıyor babası, kumar bağımlıları, kaplan ve eski karısı … Çok fazla olduğunu biliyorum. Sadece favorilerinizin ne olduğunu merak ediyorum .. dünya kötü piçler tarafından gündemlerini zorlayanlar tarafından yönetiliyor ve biz onu durduramayız, bu yüzden o kaitlin Jenner ahbap gibi apaçık saçmalığa gülmeyi seviyorum … Seni eğlendiren şey nedir? çoğu?

Author

24 Comments

1. Konya merkezden ben memo. Slm paylaşım yeminle güzel, teraziye tıkladım 12-04-2021 03:05:53

2. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 12-04-2021 03:38:37

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Mrb web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

4. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 360

5. Bilecik dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 86

6. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 23-04-2021 17:33:23

7. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-04-2021 21:30:04

8. Sivas dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ziya – 208

9. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım

10. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

11. Yalova merkezden ben ziya. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:03:14

12. Niğde merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-05-2021 11:11:45

13. Burdur dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 172

14. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Selam web siteniz valla güzel, saolun , Emine – 497

15. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 372

16. Tunceli dan kimler var. Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 196

17. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun , Emine – 164

18. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 308

19. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , banu – 384

20. Ordu merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım cidden iyi, sağolun 10-07-2021 11:12:17

21. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 45

22. Bu konu : ” Luciferians ve halkın aşağılama ritüelleri ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 309

23. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link