En Yüce Tanrı, Saini Dağı’nda Moşe’ye emir verdi. Emirlerim komutlar değil, halkım arasında yaşadığım araca hizmet etmektir. Öyleyse, yeryüzünde yaşayanlar arasında dolaşırken alnında “1” olan bir kişi görürseniz, onu teşvik edin ve işareti aldığını ve 1. mühürde Mars’la doğduğunu anlayın. Sadece bu adam doğrudan sizinle konuşsun ve sizi yüzünüze lanetlesin ve mallarınızı gıpta etmesine, karınızı imrendirmesine ve her gün size yalvarmasına izin verin. Bu onun yeri ve ona vahiyim. Etki alanı birebir olduğu için yaklaşabileceğiniz bir kalbe sahip. Onu gençliğinin partneri ile mutlu bırakın ve yakın çevresine ibadet etmeyecek, toprağı çalıştıracak, çocuklarına talimat verecek ve yapıyı koruyacak kıskanç ve bencil bir adam olduğu için ondan hiçbir şey almayın. Ona yakın durun ve huzur sığınağınız olan Mars 360’a bağlı kalın. “1” e sahip olana cömert eşiği verin ve hırsızlık bekleyebilir. Doğrudan öfkesi ile duygularınızı lanetlesin.

Alnına “2” takan bir adam (şehirler arasında yürürken) görürseniz, işaretini almış ve benim korumam altında benimle yaşıyor. Kendi başına öğrenmek, sinirlenmek ve kaçmak için görevlendirildiği için ona sessizlik verin. Korkudan korkmaz ve ölümün gölgesi vadisinde yürür. Yaklaşmayın. Kalbi açgözlü. Ona boşluk verin ve yaşayın. Nazikçe konuşun, o sizi öğütleyecektir. Yolculuk tekerlekleri üzerinde dolaşırken ve ölüm denizi üzerinde ip atarken onu kışkırtmayın. Karısına veya çocuklarına bağlı olmadığını biliyor muydunuz? O işe ve enerjisine bağlıdır ve oturamaz.

Köylerde, kasabalarda veya şehirlerde yürürseniz ve “3” olan bir adam görürseniz, onu tüketmesine izin verin ve bedeni En Yüce’nin tapınağı olmadığı için bedeni ile özgürce hareket etmesine izin verin. Kaprislerinin yetkisi budur. Kimi incitti? Ve olası hedefini yok etmeyin, onu fiziksel olarak tuzağa düşürmeyin veya onu evine veya ülkesine zincirlemeyin. Kardeş olduklarından damgası olanlara iksir ve şarap satsın. Yine de evinden nefret ediyor ve karnına kötü davranıyor. Önemsizliğinin varoluşsal krizinde anlam ve amaç bulacaktır. Hükümetinden nefret edecek ve Yeshua’nın kılıcını getirecek. Onu böyle bırak ve ona gökyüzünün anahtarlarını ver.

Toplulukta bir adam görürseniz ve üzerinde “4” varsa, deneyiminin gerçeğini konuşmasına izin verin. Okları dolaylı olarak gelir ve size bakmazken, kendinizi tanıtın ve ne söylemesi gerektiğini dinleyin ve ne kadar kaba veya müstehcen olursa olsun onun fikrini yargılamayın. Yine de dikkatli olun çünkü o bir sapıktır ve ihtiyaçları vardır ve yalancı tanıklık eder. Bu benim ona vahyimdir. En Yüce Tanrı, O’nu öğütlediği için onu görmez bile. O sizin topluluk liderinizdir çünkü gizli düşmandan korkmaz ve bilmediği şeylere kurttur. O kitabın kendisini doğrulamayan sözlerini okumasını istemeyin. Milliyeti ve inancı günün emri ve benim tarafımdan ırkını, kültürünü ve annesini korumakla görevlendirildi. Onu anlayın ve ne bildiğini bilin, zayıflardan nefret ettiği için ona verdiklerimden dolayı sizi kutsasın.

Yetki alanınızda “5” giyen bir adam görürseniz, ona ibadet veya çalışma emirleri uygulamayın. Rahat bir adam olduğu ve emir verilemeyeceği için kıpırdamadan oturmasına izin verin. Kendinizi En Yüce’nin statüsüne yükseltmeyin, çünkü o yukarı doğru övmez. Hayatını yargılamayın ya da ona ültimatom vermeyin, çünkü zaman önemli değildir. Tanrı’dan nefret edebilir ve O’na küfredebilir ve Mars’ın dediği gibi kötüye kullanılan otoriteden kaçınabilir. Yeshua’nın kılıcı olmayan kılıcı göklerde olduğu için kendi alanında şiddeti teşvik etmeyin. Noam felsefelerinden rızık alsın. Ona bir bildiri ve anarşi bayrağı verin.

Yollarda “6” ile yürüyen bir adam görürseniz, ona bakmayın çünkü gözünüzden nefret ediyor. Ona gülümsememesini ya da yanlış bir saygı göstermemesini emrettim. Yine de ona güleceksiniz, ancak dudakları tembel ve sesi sessiz olduğu için onu dışa dönük görüntüye göre yargılamayın. Ve kültürünüzü ve farklılığınızı sevdiğini bilin. Doğrudan sizinle yüzleşmeyecek. Surat asacak ve senden uzak duracak ve yalnızlığa, ifade özgürlüğüne ve yüz özgürlüğüne tapacak. Görünüşe göre gördüklerinizi eleştirmeyin. Onunla tanışmadan önce bilgeliği kullanın ve onu sevin.

Kusursuz bir dünyaya kusurlu çözümler vereceğim için bu Lucifer doktrinidir. Bir “2” için yasayı uygularken ayrımcılığın kullanılması, “6” ile aynı inanca bağlanamaz. Bir “1”, “4” ile aynı inanca bağlanamaz. Eşitlik bölümlere ayrıldığı için bu, yönetim kurulu genelinde geçerlidir. Bu nedenle, zamanlar ve Yasa, Luciferik bir anlayışa dönüştürülür. https://www.academia.edu/44833529/The_Satans_temptation_of_Moshiach_ben_Yosef_to_replace_Yeshua_from_Ares_Le_Mandat_7th_edition_contains_vulgarity_

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Luciferic doktrinin nasıl çalıştığı burada (Şeytanın sözünden) ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 458

2. Sivas dan kimler var. Luciferic doktrinin nasıl çalıştığı burada (Şeytanın sözünden) . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 296

3. Bu konu : ” Luciferic doktrinin nasıl çalıştığı burada (Şeytanın sözünden) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz iyi, sağolun , emin – 120

4. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Aksaray merkezden ben memo. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, tebrikler 21-01-2021 07:51:06

6. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Luciferic doktrinin nasıl çalıştığı burada (Şeytanın sözünden) ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 210

8. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Kırşehir dan kimler var. Luciferic doktrinin nasıl çalıştığı burada (Şeytanın sözünden) . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 165

10. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun 01-03-2021 00:44:24

11. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Selam herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link