Kategoriler
Genel

LueMavi, ­čö╗K─▒rm─▒z─▒. Onlar o.W.n. YÔČíÔŤÄ

Ve ….. ne kadar ├žok g├Âr├╝rsen g├Âr. . . g├Ârm├╝yorsun. Ve y─▒llardan bu neden onlar ve sen sensin. Ben, ben aras─▒nda s─▒k─▒┼čm─▒┼č schmuck'um. Bunun ne anlama geldi─čini biliyorsun. . . Benim i├žin endi┼čelenme. Kendinizi d├╝zeltin! Bir yolunu bul!!

Resim yay─▒nla

Bu g├Âr├╝nt├╝y├╝ yorumlaman─▒n do─čru yolu ┼čudur: "Sen evrenin sark─▒k pisliklerinden aptal bir hayvans─▒n. Biz sana sahibiz. Scardey Cat. Ve beyaz ayakkab─▒ (kendilerini ayd─▒nlanm─▒┼č gibi seviyorlar, ama de─čiller. Derebeyi de─čil, UNDERLORDS.) Tasmalar─▒n─▒z─▒ tutuyorlar, ayn─▒ zamanda ayak kullan─▒ld─▒─č─▒ndan H─▒ristiyanlara da hakaret ediyor.

Sadece hile ve aldatmay─▒ kontrol etmek i├žin kullanabilirler. Hakikat kontrol etmez, hakikat yol a├žar.

Resim yay─▒nla

r / mainstreamkillaz

“LueMavi, ­čö╗K─▒rm─▒z─▒. Onlar o.W.n. YÔČíÔŤÄ” i├žin 17 yan─▒t

Samsun merkezden ben gaye. Merhaba sayfa vallaha ├žok g├╝zel, sosyal medyada payla┼čt─▒m 23-02-2020 07:09:36

merhaba arkada┼člar bu web sitesi s├╝per ├Âtesi ├žok ho┼čuma gitti, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum

selamun aleyk├╝m payla┼č─▒m─▒n inanki g├╝zel, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum

K─▒rklareli merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz cidden hayran b─▒rakt─▒, twitter da payla┼čt─▒m 06-03-2020 07:58:22

Eski┼čehir merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi yeminle m├╝kemmel, saolun 14-03-2020 11:12:40

Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inan─▒lmaz ilgi uyand─▒r─▒c─▒, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum 22-03-2020 21:55:12

selam arkada┼člar payla┼č─▒m─▒n valla ├žok g├╝zel, face de payla┼čt─▒m

Bir cevap yaz─▒n

E-posta hesab─▒n─▒z yay─▒mlanmayacak. Gerekli alanlar * ile i┼čaretlenmi┼člerdir