Lusiferianlar kimler? Bir tartışma dizisi

bu konuda tavşan deliğinin dibine ulaşmaya çalışmak motive etmek benim için zor. Çok fazla dezenformasyon var, o kadar çok gizli toplum, mermiler içinde mermiler gibi görünüyor. Siyah asalet, khazariler, şövalyeler temposu, malta şövalyeleri, masonlar, rosicrucians, kafatası ve kemikler, bohem kulübü, OTO, set tapınağı, jesuits, mormons, kripto-Yahudiler, kripto-araplar, kripto-katolikler …… bu insanlar kim? Anlamaya çalıştığım bir çeşit vazgeçtim ve bunun yerine 9-11, biyometrik akıllı şebeke, 4. sanayi devrimi, covid-19 gibi sahte bayraklar vb. sıralamak için ipuçları tüm kulakları olurdu.

Mayer Amschel Rothschild’in Adam Weishaupt (illuminati’nin kurucusu) ve Sabbatei Zevi’nin halefi Jacob Frank ile ortak çalıştığını biliyor muydunuz? Lucifer olarak bilinen varlığı (veya fikri) takip ettiklerini söyleyebildiğim kadarıyla, ahlakın tersine dayalı bir Yahudilik biçimi uyguladılar. Eğer kimse Katolik kilisesine sızdıysa (eğer kilise başlamak için “iyi” ise) paramı onlara, kripto-Yahudileri olan sabbatçı-frankistlere koyardım. Belki Cizvit düzenini kurdular? Dürüst olmak gerekirse, tarih boyunca aynı psikopat grubu için sadece birçok isim olduğunu düşünüyorum. Belki de Annunaki’nin görevinden kalan görevlilerdir? Belki de aslında Atlantisliler olan Fenikeliler / Cannanitler / Kartacalılar mı? Kim bilir? Ayrıca, Hıristiyanlığın kendi içinde Romalılar tarafından geliştirilen bir psy-op olması, Zerdüştlük’e dayanan farklı mitolojilerin birleşmesi olasılığı vardır. Bu bok benim paygrade tbh’ımın üstünde. Herhangi bir düşünce veya görüşünüz var mı?

Gönderen … Tractorista
[comments]

“Lusiferianlar kimler? Bir tartışma dizisi” üzerine 22 yorum

1. Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-08-2020 20:16:41

2. Balıkesir merkezden ben banu. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-08-2020 19:20:13

3. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-08-2020 15:26:02

4. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 06-09-2020 14:59:20

5. Muğla merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 15:52:24

6. Ağrı merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 17-09-2020 23:21:14

7. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 10:31:11

8. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 11:23:04

9. Kars merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-10-2020 12:46:54

Yorum yapın