Yıllar boyunca ailemle iletişimi kaybettim ve bana yardım ederse Reddit’ten çok memnun olurum.

4 kardeşim var:

Kade Devine. Onun nerede olduğunu bilmiyorum.

Dan Devine. 2018-2019’da West Point’ten mezun oldu. Orduda 1. Lt. Şu anda 20’li yaşlarında olduğuna inanıyorum. Son bildiğim, Atlanta Georgia’da / yakınındaydı.

Chris Devine. West Point’ten Dan ile aynı yıl mezun oldu. Ordu Mühendisler Çekirdeğine katıldı ve … bütün bildiğim bu. O ve Dan ikiz.

Ellie Devine Hava Kuvvetleri Akademisi’ndeydi ama okulu bıraktı. En son Walmart’ta satış müdürü olarak çalıştığını duydum.

Joe Devine Teksas’ta yaşıyor, West Point’teydi, ancak mezuniyetten birkaç ay önce istifa etti. Teksas’ta nerede yaşadığını bilmiyorum.

Benim adım David James Devine. 12/02/02 tarihinde doğdum. Annem Catherine Devine. Babam Patrick Devine’dir. Westbury Lisesi’ndeki Kolter İlkokulu’na gittim.

Konuyu açtığım için üzgünüm ama yardım için gidecek başka bir yerim yok. Ve insanlara bir şeyler bulmalarında yardımcı olmaya adanmış diğer alt dizinlerde katı bir “insansız” kuralı vardır. Lütfen bana yardım et.

… OperativeTracer tarafından gönderildi
[comments]

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , mehmet – 297

2. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 56

3. Eskişehir dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 358

4. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 353

5. Merhaba herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 225

7. Düzce merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 22-03-2021 06:11:21

8. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, face de paylaştım

10. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun

11. Tunceli merkezden ben banu. Selamlar siten yeminle iyi, şukuladım 07-04-2021 19:55:55

12. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

13. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun 18-04-2021 06:29:39

14. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

15. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 471

17. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 20

18. Bitlis dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 175

19. Osmaniye dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . Selamlar web siten inanki iyi, saolun , emin – 324

20. Gaziantep dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . selam arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 442

21. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Merhaba herkese web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Trabzon merkezden ben emin. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 10-07-2021 00:12:36

25. Nevşehir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, linkedinde paylaştım 11-07-2021 00:29:35

26. Bartın dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 432

27. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 137

28. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, sağolun , banu – 400

29. Kocaeli dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 206

30. Kocaeli dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . Selam paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 80

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link