Yıllar boyunca ailemle iletişimi kaybettim ve bana yardım ederse Reddit’ten çok memnun olurum.

4 kardeşim var:

Kade Devine. Onun nerede olduğunu bilmiyorum.

Dan Devine. 2018-2019’da West Point’ten mezun oldu. Orduda 1. Lt. Şu anda 20’li yaşlarında olduğuna inanıyorum. Son bildiğim, Atlanta Georgia’da / yakınındaydı.

Chris Devine. West Point’ten Dan ile aynı yıl mezun oldu. Ordu Mühendisler Çekirdeğine katıldı ve … bütün bildiğim bu. O ve Dan ikiz.

Ellie Devine Hava Kuvvetleri Akademisi’ndeydi ama okulu bıraktı. En son Walmart’ta satış müdürü olarak çalıştığını duydum.

Joe Devine Teksas’ta yaşıyor, West Point’teydi, ancak mezuniyetten birkaç ay önce istifa etti. Teksas’ta nerede yaşadığını bilmiyorum.

Benim adım David James Devine. 12/02/02 tarihinde doğdum. Annem Catherine Devine. Babam Patrick Devine’dir. Westbury Lisesi’ndeki Kolter İlkokulu’na gittim.

Konuyu açtığım için üzgünüm ama yardım için gidecek başka bir yerim yok. Ve insanlara bir şeyler bulmalarında yardımcı olmaya adanmış diğer alt dizinlerde katı bir “insansız” kuralı vardır. Lütfen bana yardım et.

… OperativeTracer tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , mehmet – 297

2. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 56

3. Eskişehir dan kimler var. Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et . Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 358

4. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 353

5. Merhaba herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Lütfen ailemi bulmama ve onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulmama yardım et ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 225

7. Düzce merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 22-03-2021 06:11:21

8. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, face de paylaştım

10. Tunceli merkezden ben banu. Selamlar siten yeminle iyi, şukuladım 07-04-2021 19:55:55

11. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link