Lütfen bana açıkla

‘Büyük sıfırlama’ nedir, çoğunlukla UFO’lar, Bigfoot vb. Gibi yüzey seviyesindeki komplolara pek girmedim, asla siyasi veya ekonomik şeylere derinlemesine dalmadım, bu yüzden bu konuda fazla bilgim yok, bu yüzden biri bana bunu anlamama yardımcı olabilirse çok havalı

… kesinlikle tarayıcı tarafından gönderildi
[comments]

“Lütfen bana açıkla” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Lütfen bana açıkla ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 218

2. Gümüşhane dan kimler var. Lütfen bana açıkla . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun , hatice – 330

3. Bu konu : ” Lütfen bana açıkla ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 22

4. Adana merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 18:28:21

5. Bu konu : ” Lütfen bana açıkla ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 347

6. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inan ki iyi, face de paylaştım 23-01-2021 06:16:07

7. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 07-02-2021 18:31:55

8. Bu konu : ” Lütfen bana açıkla ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, tebrikler , gaye – 395

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link