Kategoriler
Genel

Lütfen bana bazılarınızın bu Wayfair komplosuyla ilgili hala sizin hakkınızda bir anlamı olduğunu söyleyin, bu psy-op kokuyor ve gördüğüm kadarıyla kanıtlar en iyi şekilde eksik. Yanlış olduğunu ispatla.

Pek çok görev, bir çocuk ticareti operasyonunun sert kanıtı olarak son derece durumsal bulguları temsil ediyor ve sertleştirilmiş bir komplo teorisyeni olarak, sadece koklama testini geçmediğini görüyorum. İlk başta ilgimi çekti, elbette, uzun zamandır TPTB’nin hasta pis pedos olduğu gerçeğine katılıyorum ve hatta pizzagate’in büyük bir sinire çarpan bir şey olduğuna inanıyorum, aslında çok büyük, bu yüzden çok zor kapatıldı ve hızlı. Yine de, bu “komplo”, gördüğüm her yazıda yanlış varsayımlar ve aşırı iddialarla doluydu. Şimdilik, astroturferin bu konuyu suları çamurlamak için alt kısmın üstüne ittikleri ya da yeni olan ve Project Monarch ile MK Ultra arasındaki farkı bilmeyen “normlar” ın derinliklerinin dışında olduğu sonucuna vardım. ve bilmeden dikkatlerini saf drivel’e vermek. Ya da belki de kör olan ben miyim?

“Lütfen bana bazılarınızın bu Wayfair komplosuyla ilgili hala sizin hakkınızda bir anlamı olduğunu söyleyin, bu psy-op kokuyor ve gördüğüm kadarıyla kanıtlar en iyi şekilde eksik. Yanlış olduğunu ispatla.” için 20 yanıt

Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım vallaha iyi, twitter da paylaştım 13-07-2020 09:41:39

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-07-2020 00:28:18

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sağolun 17-07-2020 02:22:05

Siirt merkezden ben ali. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 05:14:06

İzmir merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-07-2020 20:15:48

Konya merkezden ben ziya. Merhaba sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 10:32:01

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 02-08-2020 10:36:36

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 02-08-2020 10:36:38

Bingöl merkezden ben ali. Selam sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 10:36:39

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-08-2020 22:46:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir