Bilmek istiyorum. Dünya hakkında “gerçeği” bildiğini iddia eden bir arkadaşım var ama benimle bunun hakkında konuşmak istemez. Kardeşleri kitlelerden gizlenmiş gerçekleri ortaya çıkarmanın derinliklerinde … ya da başka bir şey, bilmiyorum. 15, belki 20 yıldır bu bokun içindeler. Arkadaşım ve ben artık, cahil olduğum bu “daha büyük gerçekler” hakkındaki bilgisinden dolayı çok yakın değiliz. Kişisel olarak, kendi akıl sağlığım için, dünyanın göründüğü gibi olduğuna aldırmamaya ve güvenmeye meyilliyim; Kool-Aid’i içtiğim için beni koyun olarak gördüğüne% 99 eminim. Siktir et, en azından mutluyum. Yıllardır zihinsel istikrarın peşindeyim ve sonunda ona sahibim. Teşekkürler, florlanmış su!

Öyleyse aşı hakkındaki iğrenç, aşağılık gerçek nedir? Canavarın işareti olduğunu ve / veya bir tür hükümet izleme cihazı olduğunu duydum. Bu teorilerde çok bilgili değilim, onları yeni duydum. Orada başka neler var? Belki biraz daha ikna edici bir şey? Genel olarak COVID hakkındaki teoriler ne olacak? Kapalı kapılar ardında kitlelerin gözünden kaçan hayal edilemez bir ıstırap var mı? Arkadaşımın dünyayı nasıl gördüğüne bir göz atmak istiyorum … Bu onu zihinsel olarak oldukça berbat etti.

Author

17 Comments

1. Yozgat merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 03-02-2021 07:26:03

2. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 11:59:43

3. Bu konu : ” Lütfen bana neden COVID aşısını almamam gerektiğine dair tüm mevcut teorileri verin. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ahmet – 336

4. Mrb siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Bartın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 13:10:03

6. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım 15-02-2021 07:50:50

7. Bu konu : ” Lütfen bana neden COVID aşısını almamam gerektiğine dair tüm mevcut teorileri verin. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 336

8. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Lütfen bana neden COVID aşısını almamam gerektiğine dair tüm mevcut teorileri verin. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 61

10. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler

11. İzmir merkezden ben gaye. Mrb sayfanız cidden güzel, şukuladım 14-03-2021 01:52:18

12. Bu konu : ” Lütfen bana neden COVID aşısını almamam gerektiğine dair tüm mevcut teorileri verin. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 204

13. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım 04-04-2021 20:09:40

14. Bu konu : ” Lütfen bana neden COVID aşısını almamam gerektiğine dair tüm mevcut teorileri verin. ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 124

15. Aydın merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, şukuladım 11-04-2021 08:45:43

16. Nevşehir merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 20-04-2021 17:34:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link