SON DÜZENLEME: Retoriği yumuşatmak. Gerçek verilere ihtiyacımız var, bu hesaplanabilir mi? Hissedarlar toplantısı fikrini seviyorum. BU Sikikleri Hapishanede Alın. ZAMAN ÖZDÜR.

İDDİA: MELVİN İLE CITADEL ARASINDAKİ KIYMETLER DOLANDIRICILIĞI, KISALTILMASI

Hadi rol yapalım, gerizekalılar. Gamestop’u iflas ettirmek isteyen milyarder sikkafayı oynayacağım, çünkü bence mastürbasyon yapmak eğlenceli bir hikaye olacak.

Onları kısaltmak için harika bir plan yapıyorum. İşte planım.

Bana yatırım yapan, işlemlerimi gerçekleştiren şirketle, dünyanın 5 Milyon GME’ye sahip olduğumu düşünmesi için işbirliği yapıyorum. Bu olur. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama benimle devam et.

Yani şimdi, tek yapmam gereken, bu 5 milyon GME hissesinden birini ASLA hesabımdan çıkarmamak, yoksa jig yükseldi. Birisi eline bir kez geçerse, TESLİM EDİLMEMEK olarak yakalanırlar. Peki bunlardan birini nasıl satmam? Shorting!

Ama hiçbir erkek … sadece normal kısa değil. Biz … kısalırdık. HER. İŞLEM. PARA KAYBEDENLER BİLE. Bumerang’a geri dönmek için piyasadan temiz bir pay almak benim için ZEHİRLİ PAYLARIMdan birini piyasaya sürmek ve ortaya çıkmaktan daha önemli ve değerlidir. Şans eseri, tüm işlemlerimin önünde duran bir takas odası biliyorum ve bu küçük kesişme sihrine yardımcı olabilir.

Yani bunu bir süre yapıyoruz. Hey, bekle, büyük bir sipariş geldi, havuzda temiz hisseleri boomerang yapmaya yetecek kadar boşluk yoktu, kahretsin, bir çiftin gitmesine izin verdik. Peki, bekleyip ne olacağını görelim.

< INSERT LINK HERE TO THE FAIL-TO-DELIVERS ON GME SECURITY OVER TIME > https://i.redd.it/1wpfodbyb6f61.png

Kahretsin. İşler ısınıyor. İnsanlar Gamestop’un gerçekten geri gelebileceğini düşünüyor. Çok fazla alım satım varsa, takas odası hesabımdan düşmeye geldiğinde 5 milyon SAHTE ZEHİR hissemden haberdar olabilirler.

Kahretsin. Oldu. Çok. Teslim edemeyenlere bakın. $ GME ile her yerdeler ve yalnızca GME’de.

Jig hazır.

Yakalanmak istemiyorum, bu yüzden portföyümdeki herhangi bir varlığı tasfiye edecek ve GME için satın alma emirlerinin önüne koyacak “omfg algoritması” düğmesine basıyorum. Biliyorum, redditörler aptaldır, bu yüzden AMC gibi başka bir karlı meme pozisyonu ile BU POZİSYONU HEDİYECEĞİM.

Sonunda “FUCK IT” ye karar verdiler ve SAHTE PAYLAR için GERÇEK PARA bu sırada bir noktada ve bunlar TESLİM EDİLMEMİŞTİR. GME KAZANDIRAN TÜM HASTALIKLARINI DİĞER HİSSE SENETLERİNE KAYDIRIYORLAR, MUHTEMELEN DİĞER ARACI BERNİE BU KADINI YAPARAK BÜTÜN PARA İLE KOŞABİLİR.

BUNLAR CITADEL TARAFINDAN MELVİN’İN SAHİBİ OLDUĞU GİBİ “OLUŞTURULAN” SAHTE HİSSE SENETLERİ VE HER ZAMAN ÖNCE (BAKINIZ: AKLANMIŞ) TEMİZ PAYLAR, İŞLEMLERİN BUNLAR İÇİN YAPILACAĞI DURUMDA TEMİZ PAYLARDIR. VE 5 MİLYONDAN FAZLA YOL VE SADECE O DEĞİL SADECE GAMESTOP OLMAYABİLİR. [Edited, im retarded]

================================================ =========

lütfen bana yardım et, insanlara sadece reddit DM’leri gönderiyorum, bundan% 110 eminim, bana zaman yolcusu diyebilirsin

Stoploss algoritmaları, tüm portföylerinde HYDRAULICS’e göre modellenmiştir. Sıkmanın bir basınç tahliye vanası vardır ve işte budur.

https://imgur.com/MHmpwVe Düzenleme: belki daha iyi bir açıklama? :: https://imgur.com/gallery/5t9QgEc

Kol bükülerek açıkken kriko kullandığınızı hayal edin. Basınç yok, sıvı sadece hareket ediyor. Bu durumda bile, bazen yeterince hızlı pompalarsanız, hayatın küçük sıçramalarını görebilirsiniz. Ancak gerçek çözüm, onu sıkılaştırmaktır, şimdi basınçlı bir sistemimiz var.

Algoritmalarını basamaklı bir şelale olarak görselleştirin, portföy çapında sermayeyi kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey kalmayana kadar en dibe dökün ve bu durumda PATLAYIN. O perşembe günü, her şey kapanmadan hemen önce doldurulan 5 bin teklif raporlarıyla yakaladık. Ancak bu şelalede savunmaları gereken tek hisse GME’dir. Zaten suları tükendi, ancak sudan çıktıkları yeri en üstte gizleyen ve alt satın alma işleminin tamamlanma zamanı geldiğinde dolduran delicesine büyük bir şelale inşa ettiler. Delik HER ZAMAN sınırlarını aştıkları anda oradaydı ve o da kaldı. Bu yüzden 20, 80 veya 115’te kefaletle ödeme yapmadılar. ONLAR ÇIPLAK KISA HACİM> UZAK OLDUĞU KADAR UZUNLUĞU OLAMAZLAR. Bu başından beri matematikti.

Bu aynı zamanda GME’de teslimat yapılamadığını, takas odalarının kanalizasyondaki sahte hisseleri bulduğunu ve Melvin bu havuzu klorlamaya çalıştığını açıklar.

TLDR: Durumun matematiksel stratejisi, mavi alanın kaldıracını azaltın (çarpımsal), ve maksimum kırmızı kuvveti artırın (katkı maddesi).

Kazanmak için maviyi azaltmalıyız veya inanılmaz miktarda kırmızı bulmalıyız, çabucak. Bunu yapmazsak, tüm sarı dolarlar diğer mem hisse senetlerine / negatif korelasyonlu hisse senetlerine akacak ve DAHA AZ EĞİLİMLER OLACAK == SQUEEZE’NİN EN DAHA AZ SONU. GERÇEKTEN GME EĞİLİMLERİ TEMEL OLARAK MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK İÇİN DİĞER HİSSE SENETLERİNE VERİLMEKTEDİR, DOLAYI TESLİM EDİLEMEYENLERİ KAPSAMA MALİYETİ YÖNETİLEBİLİR.

Melvin (veya adil olmak gerekirse, ilk olarak çıplak kısa paylaşımları yazan ve elinde tutan kişi) müttefiki olarak TIME kullanıyor – TESLİM EDİLEMEZLİK == ÇIPLAK KISA STOK MİKTARIve SAATİ ÇALIŞTIRIRLARSA, SAHTE HİSSELERİNİN TÜMÜ DRENAJLARDA YAKALANIR VE BU ŞEYİN ÖDEMESİ TARAFINDAN ÖDENİR VE HAPİSE GİTMİYORLAR

Bu teori noktaları birleştirir.

Lütfen wsb modları vb. İle bir girişiniz varsa, okumaları için onlara iletin. Modmail, postalar, her şey aracılığıyla deniyorum. Bir platforma sahip olan herkesin bunu bilmesi gerekir. Tüm memler bir ETF gibi patladığından, diğerlerinin karları sadece nihai kayıplarını tutan GME’ye aktarılıyor – GME’de sahip olduklarını bildiğimiz çıplak şortlar.

DÜZENLEME2: omg melvin çok uğursuz. Reddit görevlilerinin çoğunlukta olacağını biliyorlardı. GME’yi desteklemek için bize karşı kendi ODAKLANMAMIŞ HİPEMİ kullanıyorlar. LÜTFEN MEGAFON OLMAMA YARDIM EDİN, SÖZLERİ ALMALIYIZ.

DÜZENLE: 💎💎🙌🏼🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀

Author

17 Comments

1. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım 04-02-2021 15:13:58

2. Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

3. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler

4. Diyarbakır dan kimler var. Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , ahmet – 205

5. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, twitter da paylaştım

6. Van merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 18:17:12

7. Çorum merkezden ben Aylin. Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler 04-02-2021 18:38:57

8. Tunceli dan kimler var. Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum . selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun , memo – 119

9. Bu konu : ” Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla güzel, şukuladım , – 456

10. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Çanakkale merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler 14-03-2021 01:49:39

12. Kırşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 12:11:51

13. Bitlis dan kimler var. Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , – 63

14. Kırklareli dan kimler var. Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum . Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 30

15. Bu konu : ” Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 201

16. Sivas dan kimler var. Lütfen bana yardım edin, durumu anladım ve WSB’ye gönderemiyorum . Merhaba web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 394

17. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 11-04-2021 10:09:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link