LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı?

Her şeye ayak uydurmakta zorlanıyorum. Bu 4 ünlü kişi (Chester Bennington, Anthony Bourdain, vb.) Bir belgesel yapmaya çalıştıktan sonra gerçekten intihar mı etti?

11 Eylül gerçekten bir aldatmaca mıydı?

Pek çok farklı teori ve oylanan farklı gönderi var. Clinton’ın adada meşru belgeler nedeniyle olduğu konusunda hemfikirsek, bunu ‘doğru’ olarak kabul etmeliyiz. Ama diğerleri için belirsiz bir şeye ihtiyacımız var. Belki yetenek? Herkes ne düşünüyor?

“LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı?” üzerine 56 yorum

1. Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 19:04:07

2. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler 09-09-2020 21:57:40

3. Tekirdağ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 20:36:32

4. Şırnak dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 116

5. Siirt dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 418

6. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-11-2020 22:43:11

7. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-11-2020 18:51:50

8. Erzincan merkezden ben Emine. Slm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 12:49:18

9. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 76

10. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 93

11. Rize dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selam web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 293

12. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 103

13. Bilecik dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 342

14. Kayseri merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 25-12-2020 01:40:33

15. Gaziantep merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-01-2021 18:19:17

16. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım , ziya – 244

17. Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 13:13:29

18. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 16

19. Ağrı merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-01-2021 23:57:56

20. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 226

21. İzmir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 01-02-2021 14:25:41

22. Bayburt dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 309

23. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran bıraktı, sağolun , banu – 301

24. Ağrı dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link