LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı?

Her şeye ayak uydurmakta zorlanıyorum. Bu 4 ünlü kişi (Chester Bennington, Anthony Bourdain, vb.) Bir belgesel yapmaya çalıştıktan sonra gerçekten intihar mı etti?

11 Eylül gerçekten bir aldatmaca mıydı?

Pek çok farklı teori ve oylanan farklı gönderi var. Clinton’ın adada meşru belgeler nedeniyle olduğu konusunda hemfikirsek, bunu ‘doğru’ olarak kabul etmeliyiz. Ama diğerleri için belirsiz bir şeye ihtiyacımız var. Belki yetenek? Herkes ne düşünüyor?

“LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı?” üzerine 22 yorum

1. Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 19:04:07

2. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler 09-09-2020 21:57:40

3. Tekirdağ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 20:36:32

4. Şırnak dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 116

Yorum yapın