Her şeye ayak uydurmakta zorlanıyorum. Bu 4 ünlü kişi (Chester Bennington, Anthony Bourdain, vb.) Bir belgesel yapmaya çalıştıktan sonra gerçekten intihar mı etti?

11 Eylül gerçekten bir aldatmaca mıydı?

Pek çok farklı teori ve oylanan farklı gönderi var. Clinton’ın adada meşru belgeler nedeniyle olduğu konusunda hemfikirsek, bunu ‘doğru’ olarak kabul etmeliyiz. Ama diğerleri için belirsiz bir şeye ihtiyacımız var. Belki yetenek? Herkes ne düşünüyor?

Author

69 Comments

1. Denizli merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 10-08-2020 15:18:15

2. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 19:04:07

4. Sakarya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha güzel, teşekkürler 10-08-2020 19:10:02

5. selamun aleyküm siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım

7. Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Selam herkese sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

9. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:55:08

10. Erzurum merkezden ben ziya. Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2020 02:52:11

11. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler 09-09-2020 21:57:40

13. Erzurum merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım 17-09-2020 14:40:59

14. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler

15. Antalya merkezden ben mehmet. Merhabalar siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler 28-09-2020 21:58:27

16. Bayburt merkezden ben ali. Mrb siten gerçekten mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:22:25

17. Tekirdağ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 20:36:32

18. Şırnak dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 116

19. Siirt dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 418

20. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-11-2020 22:43:11

21. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-11-2020 18:51:50

22. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba sayfan gerçekten hoşuma gitti, sağolun 23-11-2020 22:47:43

24. Erzincan merkezden ben Emine. Slm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 12:49:18

25. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 76

26. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

27. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 93

29. Rize dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selam web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 293

30. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 103

31. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

32. Bilecik dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 342

33. Kayseri merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 25-12-2020 01:40:33

34. Düzce merkezden ben ali. Selam siten cidden iyi, şukuladım 26-12-2020 16:40:04

35. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

36. Gürbüz Reply

Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

37. Mrb sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

38. Gaziantep merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-01-2021 18:19:17

39. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım , ziya – 244

40. Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 13:13:29

41. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 16

42. Ağrı merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-01-2021 23:57:56

43. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 226

44. İzmir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 01-02-2021 14:25:41

45. Bayburt dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 309

46. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran bıraktı, sağolun , banu – 301

47. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

48. selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler

49. Ağrı dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 36

50. Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun

51. Afyon merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 22:41:41

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 406

53. Sivas merkezden ben . Slm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 07:37:04

54. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 257

55. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-03-2021 23:04:56

56. Bu konu : ” LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 458

57. Elazığ merkezden ben hatice. Mrb sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 09-04-2021 13:59:52

58. Muş merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 14-04-2021 22:21:50

59. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

60. Siirt dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , Hasan – 427

61. Muş merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 25-04-2021 02:08:32

62. Ordu dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 189

63. Denizli dan kimler var. LÜTFEN bir wiki veya tüm farklı teorileri barındıran bir çeşit veritabanı yapabilir miyiz, neyin doğru / yanlış / TBD olduğu kanıtlandı? . Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler , mehmet – 471

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link