Lütfen bunu bulmama yardım eder misin?

Herkese selam. Birisi buraya birkaç gün önce gönderilmiş bir resmi gönderebilir mi? Bu, 3 veya 4 kafanın resmiydi. Her kafanın sağda farklı bir aydınlanma seviyesi vardı. Ama sonra sol tarafta ilk olarak Facebook twitter vs. gösterdi. Sonra ikincisi sinyal, telgraf vb. Sonra TOR Son birkaçını hatırlıyorum sadece Freenet Lütfen lmk. Onları kullanmakla gerçekten ilgileniyorum.

“Lütfen bunu bulmama yardım eder misin?” üzerine 15 yorum

1. Şanlıurfa dan kimler var. Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? . Selam herkese paylaşımın cidden iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 159

2. Bursa dan kimler var. Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? . Merhabalar sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 51

3. Yozgat dan kimler var. Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? . Selam herkese web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , hatice – 410

4. Ankara dan kimler var. Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? . selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler , ali – 269

5. Rize dan kimler var. Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler , mehmet – 44

6. Tekirdağ dan kimler var. Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? . Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 132

7. Bu konu : ” Lütfen bunu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 306

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link