Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫)

Sevgili Eşcinseller …

Gayet açık, homofobik olmadığımı söylemek istiyorum çünkü eşcinsellerden korkmuyorum, daha iyi kelime tiksinti, itilme veya mide bulandırıcıdır.

Şimdi söylendiğine göre, 18 YAŞIN ÜZERİNDEYSEN, şahsen ne yaptığın umurumda değil. Başka bir adamın dışkısında yüzmeyi seven bir adamsanız veya yatak odanızda başka bir erkekle kılıç dövüşü yapıyorsanız, o zaman misafirim olun. Yetişkinsen ne yapacağın umurumda değil.

DURAMADIĞIM şey, eşcinselliğin eğitim sistemine, çocukların programlamasına veya herhangi bir şekilde, şekilde veya biçimde çocuklara itilmesi. Heathers iki anne veya Johnnys iki baba adlı anaokulu kitapları kesinlikle kabul edilemez. Onu zorlayanlar Ying ve Yang’ın ardındaki temel bilimi bilmiyorlar.

Çocukları rahat bırak. Evet, pis kıçınla seninle Dwayne Wade konuşuyorum. Oğlunuzu bir LGBT mitingine götürmenize veya 12 YAŞINDAKİ FFS ise penisini kesmenize gerek yok. Smfh

“Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫)” üzerine 8 yorum

1. Aksaray merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 03:10:48

2. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 20-09-2020 23:51:22

3. Manisa merkezden ben doruk. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 09:22:51

4. Karabük dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 112

Yorum yapın