Sevgili Eşcinseller …

Gayet açık, homofobik olmadığımı söylemek istiyorum çünkü eşcinsellerden korkmuyorum, daha iyi kelime tiksinti, itilme veya mide bulandırıcıdır.

Şimdi söylendiğine göre, 18 YAŞIN ÜZERİNDEYSEN, şahsen ne yaptığın umurumda değil. Başka bir adamın dışkısında yüzmeyi seven bir adamsanız veya yatak odanızda başka bir erkekle kılıç dövüşü yapıyorsanız, o zaman misafirim olun. Yetişkinsen ne yapacağın umurumda değil.

DURAMADIĞIM şey, eşcinselliğin eğitim sistemine, çocukların programlamasına veya herhangi bir şekilde, şekilde veya biçimde çocuklara itilmesi. Heathers iki anne veya Johnnys iki baba adlı anaokulu kitapları kesinlikle kabul edilemez. Onu zorlayanlar Ying ve Yang’ın ardındaki temel bilimi bilmiyorlar.

Çocukları rahat bırak. Evet, pis kıçınla seninle Dwayne Wade konuşuyorum. Oğlunuzu bir LGBT mitingine götürmenize veya 12 YAŞINDAKİ FFS ise penisini kesmenize gerek yok. Smfh

Author

67 Comments

1. Aksaray merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 03:10:48

2. Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım

3. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım

4. İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 18-09-2020 07:16:56

5. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 20-09-2020 23:51:22

6. Manisa merkezden ben doruk. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 09:22:51

7. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım

8. Karabük dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 112

9. Hakkari dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, saolun , mehmet – 283

10. Selam herkese siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 85

12. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 468

13. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım 22-11-2020 04:24:46

14. Kocaeli merkezden ben Hasan. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 22-11-2020 17:49:45

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 98

16. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 86

17. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 202

18. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-12-2020 19:03:34

19. Gümüşhane dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 386

20. Eskişehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 04:56:00

21. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 3

22. Tunceli dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 348

23. Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, saolun 11-01-2021 20:48:49

25. Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 47

27. Balıkesir merkezden ben . Merhaba sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 18:59:38

28. Kocaeli merkezden ben ali. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 10-02-2021 12:52:24

29. Batman dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Slm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 423

30. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler 15-02-2021 12:42:28

31. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. Hakkari merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, şukuladım 25-02-2021 01:21:26

33. Kastamonu dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 340

34. Malatya dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . selamun aleyküm web siten inanki güzel, şukuladım , Aylin – 465

35. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Selamlar siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 179

36. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , emin – 404

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 84

38. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun

39. Siirt dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 66

40. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

41. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, şukuladım

42. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 274

43. Kütahya dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Selamlar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 46

44. Trabzon merkezden ben banu. Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 12:20:17

45. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

46. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, şukuladım , Emine – 212

47. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 31-05-2021 08:45:56

48. Gürbüz Reply

Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

49. Ağrı dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Selamlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 117

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 30

51. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Isparta merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım 07-07-2021 13:48:54

53. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, saolun , memo – 339

54. Samsun dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 192

55. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 195

56. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-07-2021 00:05:47

57. Selam herkese paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Kocaeli dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 483

59. Bu konu : ” Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 312

60. Bitlis dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 88

61. Muş dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Merhaba web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 262

62. Sakarya dan kimler var. Lütfen çocukları rahat bırakın, Rainbow Community. (Eşcinsellik pedofili ile el ele gider 🤫) . Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 417

63. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-07-2021 10:31:26

64. Manisa merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 17:29:22

65. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 30-07-2021 09:17:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link