Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism

Hipokondri Faşizmi 2020 yılında dünyanın dört bir yanındaki batı ülkelerinde başladı ve bugüne kadar devam ediyor.

Hipokondri: Kişinin sağlığı ile ilgili anormal endişe, özellikle kişinin ciddi bir hastalığa sahip olacağına dair yersiz bir korku.

Faşizm: Milleti bireyin üzerinde yücelten ve bir yasama organı veya parlamento tarafından oluşturulan yasalar yerine diktatör bir lider tarafından yönetilen merkezi bir otokratik hükümeti temsil eden bir politik felsefe veya hareket. Bu hükümetler, ciddi ekonomik ve sosyal düzenlemelere ve kurallarına muhalefetin zorla bastırılmasına ihtiyaç duyuyor.

Kesin başlangıç ​​noktasının ne olduğu tartışılsa da, hükümetler insanları “Gerekli” ve “Gereksiz” olarak etiketlemeye başladığında gerçekten kendini ortaya çıkarmaya başladığına inanıyorum.

İlginç olan, Hypochondria Faşistlerinin Faşist seleflerinden öğrenmiş olmalarıdır. Silah, bomba veya gaz odası kullanmıyorlar, muhalefetlerini zorla bastırmak için Ticari Ruhsatları ve İçki Ruhsatlarını ve Sosyal Medyayı kullanıyorlar. Muhalefetlerinin yavaş yavaş yoksulluktan ölmesini umursamıyorlar çünkü bu yavaş ölüm, hareketleriyle bu kadar kolay ilişkilendirilemez. Elbette, mevcut polis güçleri de aşırı para cezaları ve hapis cezaları ile Hipokondri Faşist Hükümetleri için sıraya giriyorlar, ancak Sağlık Departmanları “Özel Polis” ve paralarını alarak muhalefetin bastırılmasını gerçekten uyguluyorlar.

Hipokondri Faşistlerinin hareketleri için bir sembolü bile vardır. 😷

Eminim çoğu insanın bu sembolü giydiğini görüyorsunuz ve hatta arkadaşlarının ve komşularının sembolü takmayı reddeden arkadaşlarına ve komşularına birdenbire saldırdıklarına şahit olmuşsunuzdur. Polis gibi hükümet güçlerinin yardımı olmasa bile, sıradan vatandaşlar karalama ve dışlama işini yapacak ve çoğu durumda sembolü reddetmeye cesaret eden herkese fiziksel olarak saldıracak.

Hypochondria Faşistlerinin nihai hedefi nedir? Orijinal Faşistlerle aynı. Muhalefetin olmadığı tek bir dünya düzeni. Size açıkça söyleyeceği gibi “Büyük Sıfırlama”.

Lütfen, ne olduğunu söyle. Hipokondri Faşizmi. Tüm dünyada yükselişte. Ve Hipokondri Faşistleri ancak ona olduğu gibi adlandırılarak ve arzularına ışık tutularak aşılabilir.

İyi geceler ve iyi şanslar. Ona ihtiyacın olacak.

“Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism” üzerine 16 yorum

1. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-12-2020 01:04:27

2. Afyon merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, saolun 20-12-2020 02:59:08

3. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-01-2021 00:33:03

4. Isparta merkezden ben banu. Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:54:19

5. Bu konu : ” Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 496

6. Bu konu : ” Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism ” çok güzel. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , – 396

7. Kayseri dan kimler var. Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism . Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 215

8. Bu konu : ” Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 277

9. Gaziantep merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-02-2021 21:31:37

10. Şırnak dan kimler var. Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism . Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 109

11. Bu konu : ” Lütfen doğru terimi kullanın: Hypochondria Fascism ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 309

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link