Diğerinin, bir zamanlar gönülsüz, sınırda aile dostu bir şov olarak kabul edilen Friends’in bir bölümünü izlediğini, bunun 2021’de kesinlikle yayınlanmayacağını fark ettim. Neden olduğuna dair bir örnek.

Ross, erkek çocuk bakıcısının gösterişli olmasından rahatsız. Ross: “Dostum, eşcinsel misin?” Çocuk bakıcısı: “Haha hayır, çocukların gelecek olduğuna inanıyorum- (diyaloğu tam olarak hatırlayamıyorum) Ross:” En azından Bi olmak zorundasın! “

Zehirli erkekliğe alay eden oldukça basit bir şaka, genel olarak komik değil ama aynı zamanda kapsayıcı nokta, Ross’un tuttuğu modası geçmiş manzaralarda eğlenmek.

Günümüzde ise TPTB sürekli olarak insan ifadesinin kapsamını daraltmayı hedefliyor.

Bana güvenin, birkaç yıl içinde, şüpheli TÜM medyada ya bir seçim ya da toplu düzenleme olacak. Cinsellikle ilgili her türlü şaka, ırksal olarak ‘duyarsız’ konular, ‘modası geçmiş’ görüşler. Ortalama bir izleyici, medyayı görme ve medyayı bu inançların bir doğrulaması yerine hiciv veya yorum olarak görme yeteneğini kaybetti. Bu kasıtlı olarak, en son ne zaman ‘keskin’ bir malzeme gördünüz, 2016, 2015?

Etkilenen diğer şovların örnekleri. The Simpson (Apu yakında düzenlenecek), Family Guy, Scrubs, aslında herhangi bir şekilde etkilenmeyecek herhangi bir PG ve üstü şov düşünemiyorum.

Herkes geliyor. Sabit disklerinizin tozunu alın ve gelecek nesil için insan ifadesini kaydedin. 10 yıl içinde ‘yasak’ medyaya sahip yeraltı medya kulüplerimiz olduğunu düşünün. Geçen gün Dr Seuss haberleriyle her şey mümkün!

gönderen … citizenofconcern
[comments]

Author

31 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 227

2. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-03-2021 02:03:09

3. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. Çanakkale dan kimler var. Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 269

5. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:32:04

6. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun 16-03-2021 02:39:48

7. Tokat merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler 17-03-2021 18:57:27

8. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 109

10. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 07:42:32

11. Kayseri merkezden ben . Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-04-2021 14:15:40

12. Bu konu : ” Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 494

13. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, saolun

14. Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun

15. Zonguldak merkezden ben Hasan. Mrb siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 28-04-2021 07:05:14

16. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, tebrikler 04-05-2021 18:11:33

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Gaziantep dan kimler var. Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. . Merhaba paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 56

20. Bu konu : ” Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 39

21. Bu konu : ” Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım , ziya – 57

22. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

23. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

24. Ağrı dan kimler var. Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 318

25. Sinop dan kimler var. Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. . Selam paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 481

26. Giresun merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-07-2021 06:01:50

27. Muğla merkezden ben memo. Mrb web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 06-07-2021 03:53:31

28. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. . Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 354

29. Bu konu : ” Lütfen fiziksel medya satın almaya ve yedeklemeye başlayın. Tasfiye geliyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla çok iyi, sağolun , Aylin – 417

30. Merhaba herkese sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link