Yazıda ne söylediğimi anlıyorum, bir romanın uzunluğu ve duvardan duvara bağlantılar, sunumda göstermek üzere olduğuma inanmak zor.

Ama bu gizli gönderide söylediğim şey TL; DR gerçekten ya haklı olduğumu kanıtlayacak ya da bir kez onaylayacak ve tamamen aklımdan 50 / 50’lik bir şekilde çıktığımı onaylayacak.

Lütfen ciddiye alın.

Deli olmadığımı düşünüyorsan, lütfen bana yardım etmenin bir yolunu da düşün. Çünkü sana söylüyorum, her şeye rağmen deli değilim.

Gönderim bildirimi: Beni dinlemeye karar verdiğiniz ve tıkladığınız için teşekkür ederim.

37 Comments

1. Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm siten gerçekten iyi, sağolun 21-04-2021 09:30:19

2. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 79

3. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-04-2021 22:08:05

5. Çanakkale dan kimler var. Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. . Selamlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 220

6. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 385

7. Eskişehir merkezden ben . Selamlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-04-2021 23:14:49

8. Erzincan merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 25-04-2021 23:14:50

9. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden iyi, teşekkürler , ali – 9

10. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 496

12. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

13. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, saolun

14. Selam herkese siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, şukuladım , ali – 468

16. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler

17. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 317

18. Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 22-05-2021 04:16:52

19. Bitlis merkezden ben hatice. Selamlar siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-05-2021 04:34:29

20. Edirne merkezden ben ali. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 22:47:53

21. Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

22. Zonguldak dan kimler var. Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. . Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 398

23. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 421

24. Adana merkezden ben emin. Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun 25-06-2021 17:57:36

25. Balıkesir dan kimler var. Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. . Merhabalar siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 452

26. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 98

27. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 310

28. Balıkesir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 15-07-2021 10:54:59

29. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

31. Antalya dan kimler var. Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. . Selam herkese sayfan ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ali – 105

32. Bu konu : ” Lütfen gizli bir hesapta yaptığım bu gönderiye bakın. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , Aylin – 368

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link