Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil

Bir süredir birlikteyiz, birlikte yaşıyoruz .. vb. İlişkimiz boyunca “komplolara” düşmediğini açıkça belirtti ve daha önce bu konuda çok sık konuştuğum için beni aşağı çektiğini söyleyeceğim ..

Ama benim sorunum araştırdım, bahsettiğim şeyler için gerçekten çaba sarf ettim .. Ve birlikte film veya televizyon izlediğimizde yardım edemem ama sembolleri ve (bana) farkediyorum. ne izliyoruz ..

Yani burada neredeyse birlikte yaşadığımız bir yıl oldu ve yine de beni sohbet ederken aptal gibi hissettiriyor ve “sakinleşemez miyim” “her şey seninle bir komplo”

Benim SO’m ile aynı şeye inanmamak çok yorucu. Yaptığım şeye inandığım için her zaman yanıldığımı ya da delirdiğimi hissediyorum ama benim bakış açıma göre, konuştuğum şeyler hakkında gerçekten araştırma yaptım … O yapmadı.

Arkadaşları da bu konuda süper liberal ve yargılayıcı.

Bu insanları tf nasıl uyandırırım ?! Ama aynı zamanda deli olduğumu düşünen bir adamla nasıl bir arada yaşarım?

Ama aynı zamanda onun tarafından benimkine karşı anlayış eksikliğiyle nasıl başa çıkabilirim?

Orada bana yardım edebilecek aynı sorunu yaşayan çiftler

“Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil” üzerine 12 yorum

1. Burdur merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 07-02-2021 12:08:11

2. Bu konu : ” Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 192

3. Erzincan dan kimler var. Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun , Emine – 40

4. Bu konu : ” Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 426

5. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun 07-02-2021 20:07:02

6. İzmir dan kimler var. Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , ali – 129

7. Şırnak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 08-02-2021 01:23:10

8. Bu konu : ” Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 62

9. Kütahya dan kimler var. Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil . Slm web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , – 119

10. Bu konu : ” Lütfen “komplolara” girmeme yardım edin, benim erkek arkadaşım değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 13

11. Amasya merkezden ben emin. Merhaba herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-03-2021 00:31:54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link