Kategoriler
Genel

Lütfen Viral Yap! STANFORD Provost Yardımcıları SESSİZLER Birisi Yalan ve Yalan Söylediler – Stanford Öğrencisini Polise Onun Hakkında Polise Söyledi! Sonra, Kurbanın Ölü Kardeşine gülüyor!

Tam hikaye burada

Stanford Üniversitesi’ndeki bir öğrencinin (Öğrenci A) başka bir öğrencinin (Öğrenci B) bir yalan üzerine polisi aramasını sağladı. Neyse ki markanın parıldayan örnekleri olan polis, bunu hızla fark etti ve Öğrenci B yalan söylediğini itiraf etti. Ancak kurban (Öğrenci A) sonraki adımları aradığında, Konut Dekanı Lisa ve Provost Lauren Lauren bu kurbanı susturmak için ellerinden gelen her şeyi yaptı. Bir toplantıda, kurban ölü kız kardeşinin hikayesinden bahsettiğinde Lauren güldü!

A öğrencisi tüm bunlarda bir tür adalet bulmaya çalıştığında, Stanford’da bir öğrencinin bir personelin istismarını bildirmesi için bir süreç olmadığını buldu. Aldığı en iyi şey Lauren’in amiri Stephanie ile konuşmak için bir tavsiyeydi.

Başkan Yardımcısı Provost Stephanie – İnsan Kaynakları Direktörü Christine’nin yardımıyla, her şeyi örtbas etmek için elinden gelen her şeyi yaptı, Lauren’in Öğrenci A’nın kız kardeşine güldüğü toplantı için hazır bulunan diğer bir personelin görevden alınması da dahil.

“Lütfen Viral Yap! STANFORD Provost Yardımcıları SESSİZLER Birisi Yalan ve Yalan Söylediler – Stanford Öğrencisini Polise Onun Hakkında Polise Söyledi! Sonra, Kurbanın Ölü Kardeşine gülüyor!” için 9 yanıt

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 05-06-2020 08:22:43

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-06-2020 21:03:55

Siirt merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler 08-06-2020 03:09:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir