Çevrimiçi olarak kamuya açık kayıttaki son yüksek seviyeli doge para işlemlerini araştırıyorum (kripto ticaretinde çok yararlı bir araç deneyin)

Bu yüzden, buradaki çoğu insanın Doge madeni para piyasasını sallamak için Elon tweet’lerini kullandığını varsayıyorum.

Tekrar düşünün. Bu işlemlerin bazılarının boyutuna bakın, bu hafta en zengin 3 doge madeni para cüzdanının fırlattığı, günde birkaç kez multi milyon dolarlık işlem.

Cüzi paralarımızın, birlikte çalışan en zengin üç doge cüzdanının 2 milyar dolarlık hesaplarıyla rekabet etmesine imkan yok.

Doğru, daha derine inin ve bu 3 en zengin doge cüzdanının hepsinin mükemmel bir koordinasyon içinde çalıştığını fark edeceksiniz, hatta üçünün de aynı anda milyonlarca işlem gerçekleştirdiğini, hatta bazen aynı anda üçünün birden işlem yaptığını göreceksiniz. Bunun birkaç örneği var. 12/22/20 20:13:44 tarihinde kendiniz için kontrol edin. Üç cüzdan da aynı saniyede birbirleriyle milyonlarca ticaret yapıyor (bu örnekte cüzdanda biri 2.609.000.000 dolar satın alırken, 2. ve 3. en zengin sırasıyla aynı saniyede 1.240.000.000 ve 1.410.000.000 dolar sattı.

Şimdi, belki de aynı satış / satın alma emir setine sahip olduklarını söyleyebilirsiniz, ancak ben satın almıyorum, bu aynı anormalliğin birkaç başka örneği var ve tüm ipuçları, ilk üç kripto cüzdanının hepsinin aynı kişiye ait olduğuna işaret ediyor veya en azından kooperatifler.

Bunu okuyorsan dur ve nefes al. Evet, bu kişi muhtemelen Elon Musk’tan daha fazlası. En zengin üç cüzdanı bir araya getirmek,% 33.83’e eşit olacaktır, bu da 1/3 çoğunluğun biraz üzerindedir. Bu başlangıçta iyi bir şey gibi görünüyor, çünkü ilk üç hesap, mevcut ürün göz önüne alındığında, saçma miktarlarda paranın girip çıkmasıyla madeni parayı genel olarak büyütmek için dampingden çok daha fazlasını pompalıyor gibi görünüyor.

Yani esasen 2018-9’da 4-5 veya daha fazla cüzdan oluşturuldu ve hemen 10.000.000 $ depozitoyla beslendi. O zamanki doge durumu düşünüldüğünde gerçekten inanılmaz. Bunun, Elon’un Doge ile dalga geçmeye başladığı andaki olduğunu unutmayın.

Ne kadar derine inerseniz, ikinci ile eşleşen zaman damgaları da dahil olmak üzere, ilk üçe benzer anormalliklere sahip daha fazla 2018-19 hesabı bulabilirsiniz. Bu miktarlar.

Doge madalyonunun bir vergi sığınağı / arkadaşlarını ve Elon için zengin bir araç olarak kullanıldığına inanıyorum. Biz köylülerin onlarla roketten bilet aldığımızı düşünüyorsanız, bu asla gerçekleşmediğinde kaba bir uyanış olabilir.

BU İÇİN SÖZÜMÜ ALMAYIN lütfen kendi araştırmanızı yapın ve paylaşmak için sonuçlarla geri dönün. Hala bunu araştırıyorum ve yeni şeyler buluyorum, çok şey var. Örneğin en zengin 5. cüzdanın Bay Canavarın kendisi olduğuna inanıyorum! Bir göz atın ve ne düşündüğünüzü bana bildirin. Doge tarihini biliyorsanız, 4 aşikardır, ancak lütfen onları yalnız bırakın çünkü taciz edilmek istemiyorlar ve yine de 5 yıl boyunca hareketsiz bir cüzdan.

Öte yandan, belki de Elon, daha fazla insanın gemiye binme şansı elde etmesi için roket gemisini gerçekten yerde tutuyor. Belki de en büyük üç cüzdandan sorumlu olan ondan çok daha uğursuz bir varlıktır. Gerçekten emin değilim ama burada şüpheli bir şeyler dönüyor ve araştırılması gerekiyor, bu yüzden bu sayıları araştırmaya başlayın, herkes, bu yol boyunca ne kadar öğrendiğinize şaşıracaksınız.

Lanet Tavsiye Değil. Ben tamamen spekülatif bir salağım

@elonmusk, eğer Doge coin’lerinin çoğuna gerçekten sahipseniz, KENDİ! Eğer değilse, dün gece kötü Voyvoda’dan talep ettiğin gibi insanlara karşı dürüst ol. Sessizliğiniz bu zorlu zamanlarda çok şey anlatıyor, bu yüzden Bay Musk’u oynamanın zamanı, doge parasını sahiplenin, yoksa doge parası size sahip olacak. Söylediğin gibi Elon memeleri evreni kontrol ediyor ve memlerin topal, beğenileriniz tıpkı şirket hisseleriniz gibi yapay olarak şişiriliyor. Yanlış olduğunu ispatla.

Herkes Bay’ın bu konuyu daha derinlemesine incelemesine yardım etsin. Elon kurtarıcımız olabilir veya olmayabilir, ancak bunu sadece körü körüne inanmayalım, eğer bir skandal varsa, bunu organize durum tespiti ile ortaya çıkarmalıyız çünkü WSB, bizden başka kimsenin bizi kurtaramayacağını kanıtladı.

Author

23 Comments

1. Çorum dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , hatice – 228

2. Eskişehir dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 74

3. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 267

4. Isparta dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Selamlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 285

5. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 200

6. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

7. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, saolun 02-02-2021 05:39:38

8. Manisa merkezden ben gaye. Selam siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 03-02-2021 20:49:50

9. Nevşehir dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 15

10. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

11. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 108

12. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 366

13. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Slm siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 448

14. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 36

15. Çorum dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 137

16. Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun 09-03-2021 17:52:17

17. Erzincan dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 155

18. Kırşehir dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Merhaba siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 176

19. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 164

20. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha iyi, saolun , ali – 488

21. Erzincan dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, saolun , Hasan – 311

22. Bu konu : ” Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , doruk – 296

23. Mersin dan kimler var. Lütfen yardım et! Dogecoin ordusu bir elektronik tablo okuyamayacak kadar yoğun .. Güncel olaylarla ilgili ciddi bir komplonun peşindeyim, özellikle Elon Musk ve Doge’nin gerçek sahibi bu ciddi bir muhasebeciyim ve şahsen denetlemiyorum bu 2 gün uykusuz . Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link