İlgilenen varsa daha fazla ayrıntı ekleyebilirim. Endişeli, depresif misin? Doğru olmayan bir şey mi var? Doktorlar iyi olduğunu söylüyor. Lyme testleri negatiftir. Onlar yalan. Bakterilerle biyolojik savaş yapıyorlar! Özellikle sifiliz benzeri lyme spiroketleri. Yan enfeksiyonlar da .. günlük yanlış teşhis. Hepimizin bakteri detoksuna ihtiyacı var. Ama korkuyorum ki zaten nano teknoloji aşamasında. Yani: morgellonlar

Gönderen … ChanceKiwi
[comments]

Author

93 Comments

1. Malatya merkezden ben ziya. Selamlar web siten cidden çok iyi, face de paylaştım 21-05-2020 03:17:16

2. Bursa merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım 25-05-2020 00:27:12

3. Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-06-2020 21:55:19

5. Isparta merkezden ben mehmet. Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-06-2020 12:16:49

6. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Yozgat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 11-06-2020 17:55:18

8. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun

9. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-06-2020 10:02:44

10. Adana merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım 28-06-2020 13:33:38

11. Kırşehir merkezden ben banu. Merhabalar siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 29-06-2020 02:33:06

12. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:26:44

13. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 20:29:15

14. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

16. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım

17. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 26-07-2020 14:07:45

18. İzmir merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 01:48:31

19. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım 02-08-2020 16:22:13

20. Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

21. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 12:25:32

22. Van merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 04-08-2020 20:10:29

23. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

24. Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 09-08-2020 12:05:10

25. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, şukuladım

27. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

28. Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bartın merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, sağolun 08-09-2020 21:22:08

30. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 17-09-2020 21:33:22

31. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Sivas merkezden ben ziya. Mrb web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:29:47

33. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, şukuladım

34. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun , mehmet – 150

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, saolun , Gürbüz – 153

36. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

37. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 244

38. Çankırı dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 9

39. Çankırı merkezden ben memo. Slm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 28-11-2020 20:52:50

40. Kırıkkale dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Merhaba siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 400

41. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , emin – 20

42. Kilis dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun , mehmet – 169

43. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Muş dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 66

45. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 302

47. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 272

48. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, saolun , emin – 370

50. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 307

51. Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

52. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım 10-01-2021 05:29:24

53. Denizli merkezden ben memo. Mrb paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 20:07:40

54. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım

55. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 202

56. Adana merkezden ben Emine. Mrb sayfan vallaha mükemmel, saolun 16-01-2021 17:27:48

57. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 52

58. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 132

59. Bursa dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 212

60. Kayseri dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selam bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler , ziya – 47

61. Niğde dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selamlar siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , banu – 69

62. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım

63. Erzincan dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 53

64. Mrb web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

65. Şırnak dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Merhaba herkese web siten valla iyi, saolun , gaye – 319

66. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Mrb siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 303

67. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 14:51:36

69. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 112

70. Kütahya merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, sağolun 23-02-2021 23:02:37

71. Konya dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 266

72. Burdur dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 253

73. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

74. Aksaray dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selam herkese web siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 63

75. Van dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 456

76. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 02-04-2021 20:45:19

77. Isparta dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selam web siten vallaha çok güzel, tebrikler , mehmet – 48

78. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 153

79. Manisa merkezden ben memo. Selam siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 21-04-2021 09:18:39

80. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler , gaye – 88

81. Afyon dan kimler var. Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. . Selam siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 425

82. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 451

83. Kütahya merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 07-05-2021 04:56:06

84. Bu konu : ” Lyme hastalığı gizlice birçok hastalığın ardında yatan şeydir: Alzheimer, fybro vb. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link