İşte Kenny’nin onu ürküten M şeklindeki mağarayı aramaya çıktığı orijinal videosu:

https://youtu.be/EfdrY-2sROQ

Bir YouTuber, Kenny’nin onu aradığı yere gitti ve sonunda mağarayı buldu, ancak mağarayı gizleyen kayalarla çevrilmişti. Kenny aslında videosunda ağzında haklıydı, ancak engellendiği ve farklı göründüğü için fark etmedi, ancak tam da olması gerektiğini söylediği M mağarası gibi görünüyor:

https://youtu.be/n2VpNmvwRSM

Öyleyse bu diğer adam, bir kayadaki tuhaf bir delikte görünen bir göz veya bir şey olduğunu fark eder:

https://youtu.be/oDE8MAf-BhE

Sanırım bu delikteki bir kamera merceğinden yansıyan ışık olabilirdi, orada gözetleme ve kameralar olması mantıklı olurdu.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu devam eden bir komplo. Sanırım gizli bir nükleer atık depolama alanı. Galen Winsor’un derslerini takip ederseniz, “nükleer korku dolandırıcılığı” hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Tükenmiş uranyumu silahlar için kullanıyorlar ve nükleer “atığın” tehlikeli olduğu konusunda bir aldatmaca yaratıyorlar. Nükleer güvenlik şefi, zararsız olduğunu kanıtlamak için içmeyi ve yüzmeyi kullanıyor, bu yüzden söylediklerine güveniyorum.

“Atık” aslında son derece değerlidir ve nükleer korku dolandırıcılığı, sektördeki potansiyel hırsızları korkutmaktır. Nükleer atıkları depolamak aslında paraya mal oluyor, bu yüzden değersiz olmaktan çok daha az …… ama tam da düşünmenizi istedikleri şey, “atıkları” yeniden kullanabilirler ve gerçekte en değerli şeylerden biridir gezegende.

Sanırım Kenny onların gizli depolama tesislerinden birine rastladı ve onu örtmeye çalıştılar ama aramaya devam etti ve sırlarını bulmuş olabilir. Atıkları depolamak paraya mal olduğundan, bu maliyetleri önlemek için gizli depolama mağaralarına sahip olmak mantıklı olacaktır. Tehlikeli olmadığını biliyorlar, bu yüzden gerçek bir tehlike yok, sadece insanların bu depolama alanlarını açığa çıkarmasına izin veremezler çünkü dünya bildiği kadarıyla süper zehirdir ve açığa çıkarsa boktan bir fırtına olur.

https://youtu.be/ejCQrOTE-XA

Ben öyle düşünüyorum.

Author

38 Comments

1. Şırnak dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 4

2. Kütahya merkezden ben emin. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-12-2020 08:08:09

3. Antalya dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 92

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım

5. Erzincan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, saolun 09-12-2020 04:34:15

6. Karabük merkezden ben memo. Selamlar web siten yeminle mükemmel, teşekkürler 11-12-2020 19:51:43

7. Çorum dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 410

8. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 420

10. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, tebrikler , banu – 143

11. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 43

13. Kocaeli dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 219

14. Muğla dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 318

15. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 181

16. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

17. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 23-01-2021 13:42:49

18. Adıyaman dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 387

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 385

20. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 123

21. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 196

22. Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Erzincan dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selam web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 428

24. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 131

25. Balıkesir dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 380

26. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım , – 350

27. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun 08-03-2021 02:02:57

28. Ankara dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 103

29. Trabzon dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 83

30. Van merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-03-2021 03:32:31

31. Van dan kimler var. “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, saolun , banu – 324

32. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 60

34. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 324

35. Bu konu : ” “M mağarası” Kenny adında bir yürüyüşçü tarafından bulunan ve içinde gerçekten ürkmüş olan bir mağaraydı. Daha sonra geri döndü ve bulamadı, başka bir zaman aramaya gitti ve o zamandan beri görülmedi. Mağara bulundu ve girişi taşlarla kapatıldı. bu eğlenceli birşey ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 48

36. Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım 07-05-2021 02:11:00

37. Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link