“Köy” ü ve ileri teknolojinin bastırılmasını ve halkı moralini bozan ve terörize ettikleri korku dolu batıl inançları düşünmek.

“The Happening” i ve herkesin kendini öldürmek istemesine neden olan görünmez virüsünü düşünmek.

“Sudaki Kadın” ın önemini tam olarak anlayamadım ama belki de bu sadece bir zaman meselesi …

Author

62 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben ziya. Mrb sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 08:41:27

2. Balıkesir merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun 04-09-2020 14:05:52

3. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, sağolun

4. Ağrı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım 12-09-2020 22:45:31

5. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun

6. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, tebrikler

7. Sinop merkezden ben doruk. Mrb web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 16:06:12

8. Sakarya merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 08:07:46

9. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım

10. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 136

12. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım 22-10-2020 08:24:46

13. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 376

14. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, teşekkürler , ahmet – 368

15. Kastamonu dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , ali – 75

16. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ahmet – 228

18. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 10

19. Aksaray merkezden ben . selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 05-12-2020 21:12:02

20. Bilecik merkezden ben banu. Mrb sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 06-12-2020 14:11:25

21. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 362

22. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 231

23. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 256

24. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

25. Eskişehir dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Slm sayfanız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 11

26. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 284

27. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım , Emine – 486

28. Uşak dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , gaye – 256

29. Tekirdağ dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, face de paylaştım , ziya – 162

30. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 294

31. Karabük dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selamlar web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 92

32. Eskişehir dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selam web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 114

33. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , gaye – 271

34. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-01-2021 03:04:45

35. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

36. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inanki çok güzel, tebrikler 19-01-2021 04:36:57

37. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , gaye – 256

38. Merhabalar paylaşım gerçekten güzel, teraziye tıkladım

39. Diyarbakır dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 403

40. Sivas dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ali – 215

41. Van dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 163

42. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Kilis dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Emine – 287

44. Düzce dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 190

45. Kastamonu merkezden ben . Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 11:13:17

46. Samsun dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım , memo – 36

47. Osmaniye merkezden ben hatice. Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 01:35:20

48. Kırklareli dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selam siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 364

49. Malatya dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 313

50. Bolu merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 16-03-2021 04:45:59

51. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-03-2021 01:37:55

52. Manisa merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 29-03-2021 22:22:33

53. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 181

54. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-04-2021 21:10:54

55. Adana dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 261

56. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-04-2021 09:16:12

57. Giresun dan kimler var. M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor . Selam siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 400

58. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden güzel, saolun , doruk – 388

59. Ardahan merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 07-05-2021 23:31:34

60. Bu konu : ” M Night Shyamalan bugünlerde pek aptal görünmüyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 72

61. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler

62. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 15-05-2021 07:49:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link