“Maalesef şu anda Covid kaynaklı ölümlerden çok daha büyük intiharlar görüyoruz. Arka plan olarak sahip olduğumuzdan çok daha fazla aşırı dozda uyuşturucudan ölümler görüyoruz, Covid’den ölümler görüyoruz. ” –CDC Direktörü Robert Redfield

Sizi söz verilen sona koşullandırmak için.

Geçici ve otokratik bir rejim altında toplu katliamların önünü açacaklar, çünkü bu noktada herkes öldürmeye hazır OLACAKTIR.

Hala önümüzdeki 10 yıldaki toplu cinayetlerin sadece tacizden korktuğunu düşünüyorsanız, bu Kasım ayında Trump’ın seçilmesini izleyin. Ayrıca Amorites ve Kenan tarihini de okumanızı tavsiye ederim. O noktadan beri toplu katliamlar başlatmaya çalışıyorlardı.

““Maalesef şu anda Covid kaynaklı ölümlerden çok daha büyük intiharlar görüyoruz. Arka plan olarak sahip olduğumuzdan çok daha fazla aşırı dozda uyuşturucudan ölümler görüyoruz, Covid’den ölümler görüyoruz. ” –CDC Direktörü Robert Redfield” üzerine 19 yorum

1. Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-08-2020 22:24:40

2. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım 15-09-2020 11:46:25

3. Karaman merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-09-2020 14:47:45

4. Hatay merkezden ben Aylin. Selam sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:57:31

5. Gaziantep merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:21:14

6. Mersin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun 07-10-2020 10:29:12

7. Muğla merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun 07-10-2020 14:47:57

Yorum yapın